інформаційні системи

VII Науково-практична конференція «Інноваційні комп’ютерні технології у вищій школі»

З 17 до 19 листопада 2015 року в Національному університеті «Львівська політехніка» буде проведено VII Науково-практичну конференцію «Інноваційні комп’ютерні технології у вищій школі» (ICT-2015).

Метою конференції є поширення теоретичного і практичного досвіду застосування інтерактивних, комп’ютерних та інфокомунікаційних технологій, розвиток актуальних напрямів інформатизації, обміну досвідом в галузі інформатизації з іншими вищими навчальними закладами, опублікування результатів наукових досліджень з інформатизації вищих навчальних закладів.

Втр, 17/11/2015

IІ Міжнародна науково-технічна конференція "Захист інформації і безпека інформаційних систем", 30 травня - 01 червня 2013 р.

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у ІІ міжнародній науково-технічній конференції“Захист інформації і безпека інформаційних систем”!

Конференція відбудеться у Львові з 30 травня до 01 червня в НУ "Львівська політехніка".

До участі у конференції запрошуємо авторів оригінальних (не опублікованих раніше) доповідей, які описують результати досліджень в таких галузях:

Міжнародна конференція "Штучний інтелект - 2012"

Галузь: 

Організатори:
Інститут проблем штучного інтелекту,
МОНМС України,
Інститут кібернетики,
Південний федеральний університет (м. Таганрог, Росія)

Тематика конференції

Міжнародна конференція "Knowledge - Dialogue - Solution 2012"

І Міжнародна науково-технічна конференція “Захист інформації і безпека інформаційних систем”

Галузь: 

До участі у конференції запрошуємо авторів оригінальних (не опублікованих раніше) доповідей, які описують результати досліджень в таких галузях:
- нових напрямів в криптографії;
- інноваційних рішень в області комплексних систем інформаційної безпеки;
- актуальних питань управління інформаційною безпекою;
- захисту інформації в інформаційно-комунікаційних системах;
- проблем інформаційної та економічної безпеки бізнесу;
- стеганографічних системи захисту інформації;
- технічного захисту інформації та інших галузей.
- Матеріали доповідей, розглянуті та прийняті програмним комітетом, будуть видані у збірнику матеріалів конференції.

Детальну інформацію про умови участі Ви можете дізнатися на сайті конференції. (http://ibezpeka-conf.in.ua)

Метою конференції є: обмін досвідом та ідеями між науковцями, які представляють різні наукові школи (як українські, так і зарубіжні); стимулювання творчої фахової діяльності молодих науковців; створення сприятливих умов для доведення до міжнародної наукової спільноти результатів роботи українських науковців.

II Міжнародна конференція молодих науковців "Комп'ютерні науки та інженерія - 2009"

Галузь: 

Запрошуємо взяти участь у III Міжнародній конференції молодих науковців "Комп'ютерні науки та інженерія - 2009"! Цього року конференція буде проходити в межах Міжнародного молодіжного фестивалю науки "Litteris Et Artibus".

До участі у CSE-2009 запрошуються автори оригінальних доповідей, які описують результати досліджень у галузі комп'ютерних наук, комп'ютерної інженерії, математичного моделювання, прикладної лінгвістики, радіоелектроніки, телекомунікацій, інформаційно-вимрювальних технологій тощо. Тези доповідей, розглянуті та прийняті програмним комітетом, будуть видані у збірнику матеріалів конференції та розміщені на сайті конференції.

CSE-2009 проходитиме у Національному університеті "Львівська політехніка" - одному з найбільших та найстаршому технічному університеті України. Заснований у 1844 році, наш університет поєднує більш як півторастолітній досвід та найновіші тенденції в галузі освіти та науки.

Підписатися на RSS - інформаційні системи