вищі навчальні заклади

ІV Міжнародна науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ОСВІТИ І НАУКИ»

Галузь: 

Організаційний комітет запрошує Вас взяти участь у роботі конференції, яка відбудеться у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця 10-11 листопада 2016 р., пр-т Науки, 9-а, корп. 1, м. Харків, Україна.

Чтв, 10/11/2016

IV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ "АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ВИЩОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ"

Галузь: 

Конференція відбудеться 17 березня 2016 р.

  • Прийом матеріалів (включно): з 1 лютого до 25 лютого 2016 р.
  • Збірник матеріалів конференції буде представлено в електронному вигляді та розміщено на сайті до початку роботи секцій.

Робочі мови конференції: українська, англійська, російська

Чтв, 17/03/2016

VII Науково-практична конференція «Інноваційні комп’ютерні технології у вищій школі»

З 17 до 19 листопада 2015 року в Національному університеті «Львівська політехніка» буде проведено VII Науково-практичну конференцію «Інноваційні комп’ютерні технології у вищій школі» (ICT-2015).

Метою конференції є поширення теоретичного і практичного досвіду застосування інтерактивних, комп’ютерних та інфокомунікаційних технологій, розвиток актуальних напрямів інформатизації, обміну досвідом в галузі інформатизації з іншими вищими навчальними закладами, опублікування результатів наукових досліджень з інформатизації вищих навчальних закладів.

Втр, 17/11/2015

I Польсько-український форум «Сучасна Україна: Конфлікт. Трансформація. Інтеграція»

Запрошуємо Вас до участі в I Польсько-українському науковому форумі «Сучасна Україна: Конфлікт. Трансформація. Інтеграція», який відбудеться в м. Ольштині (Польща) 18–19 грудня 2015 року.

Форум є спільним проектом Інституту політичних наук Вармінсько-Мазурського університету в м. Ольштині та Інституту гуманітарних і соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» у рамках співпраці між двома вищими навчальними закладами.

До участі у форумі запрошуємо науковців, які у своїх дослідженнях розглядають питання зазначеної тематики.

Птн, 18/12/2015
Підписатися на RSS - вищі навчальні заклади