обчислювальні методи

Науковий семінар секції інформатики Західного наукового центру НАН України та МОН України

Галузь: 

У середу, 20 квітня 2011 р. о 15.00 (м. Львів, вул. Матейка, д.4, ЗНЦ, 2-й поверх) відбудеться науковий семінар секції інформатики Західного наукового центру НАН України та МОН України.
Буде представлено доповідь асистента Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя
Фалендиша В. В."Удосконалення обчислювальних методів обробки ритмокардіосигналу в системах контролю функціонального стану людини” (за матеріалами кандидатської дисертації).

Керівник семінару: д.т.н., професор Воробель Р.А.

КОНФЕРЕНЦІЯ ”ОБЧИСЛЮВАЛЬНІ МЕТОДИ І СИСТЕМИ ПЕРЕТВОРЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ”

Галузь: 

Фізико-механічний інститут ім. Г.В. Карпенка НАН України за підтримки Західноукраїнського об'єднаного осередку IEEE та ЗНЦ НАН України та МОН України проводять науково-технічну конференцію "ОБЧИСЛЮВАЛЬНІ МЕТОДИ І СИСТЕМИ ПЕРЕТВОРЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ", присвячену 70-річчю від дня народження професора Б.О. Попова. Конференція відбуватиметься у м. Львові у приміщенні ФМІ, 7 - 8 жовтня 2010 р.
[b]
ПРОБЛЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ[/b]

[list][*] обчислювальні методи;
[*] математичні моделі сигналів та систем;
[*] обробка зображень та розпізнавання образів;
[*] поля та сигнали у неоднорідних середовищах;
[*] обробка вимірювальної інформації;
[*] математичне та програмне забезпечення.[/list]

Особи, що бажають взяти участь у конференції, подають на адресу оргкомітету до[b] 25 червня:[/b]
заявку учасника
два примірники тексту доповіді українською або англійською мовами обсягом 2...4 повністю заповнені сторінки, оформлені згідно вимог, а також електронний варіант доповіді;
експертний висновок про можливість опублікування (для авторів з України).

II Міжнародна конференція молодих науковців "Комп'ютерні науки та інженерія - 2009"

Галузь: 

Запрошуємо взяти участь у III Міжнародній конференції молодих науковців "Комп'ютерні науки та інженерія - 2009"! Цього року конференція буде проходити в межах Міжнародного молодіжного фестивалю науки "Litteris Et Artibus".

До участі у CSE-2009 запрошуються автори оригінальних доповідей, які описують результати досліджень у галузі комп'ютерних наук, комп'ютерної інженерії, математичного моделювання, прикладної лінгвістики, радіоелектроніки, телекомунікацій, інформаційно-вимрювальних технологій тощо. Тези доповідей, розглянуті та прийняті програмним комітетом, будуть видані у збірнику матеріалів конференції та розміщені на сайті конференції.

CSE-2009 проходитиме у Національному університеті "Львівська політехніка" - одному з найбільших та найстаршому технічному університеті України. Заснований у 1844 році, наш університет поєднує більш як півторастолітній досвід та найновіші тенденції в галузі освіти та науки.

Підписатися на RSS - обчислювальні методи