м. Берегово (Закарпатська область)

Міжнародна наукова географічна конференція «Соціально-географічні виклики в Східно-Центральній Європі на початку ХХІ століття і пошуки адекватних відповідей»

Галузь: 

    29–30 березня 2012р. в місті Берегові Закарпатської області на базі Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ була проведена Міжнародна наукова географічна конференція «Соціально-географічні виклики у Східно-Центральній Європі на початку ХХІ століття». Захід став зручним форумом для публікації результатів своїх досліджень, обміну думок щодо зазначеної тематики, а також налагодження особистих контактів для понад сотні фахівців-учасників з України, Угорщини та інших країн.
Втр, 29/03/2016

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ,,Інноваційні методи психолого-педагогічної практики у світлі євроінтеграційних процесів України”

Галузь: 

Шановні колеги!

Кафедра педагогіки та психології Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ запрошує Вас взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції ,,Інноваційні методи психолого-педагогічної практики у світлі євроінтеграційних процесів України”, яка відбудеться 14-15 квітня 2016 року в м. Берегово (Закарпатська область)
Метою конференції є обговорення та пошуки рішень актуальних проблем сучасної педагогічної та психологічної науки у світлі євроінтеграційних процесів України.

Птн, 15/04/2016
Підписатися на RSS - м. Берегово (Закарпатська область)