Міжнародна наукова географічна конференція «Соціально-географічні виклики в Східно-Центральній Європі на початку ХХІ століття і пошуки адекватних відповідей»

Розділ: 

Галузь: 

Дата події: 

Вівторок, 29 Березень, 2016

Місце події: 

  29–30 березня 2012р. в місті Берегові Закарпатської області на базі Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ була проведена Міжнародна наукова географічна конференція «Соціально-географічні виклики у Східно-Центральній Європі на початку ХХІ століття». Захід став зручним форумом для публікації результатів своїх досліджень, обміну думок щодо зазначеної тематики, а також налагодження особистих контактів для понад сотні фахівців-учасників з України, Угорщини та інших країн.
  Впродовж наступних років відбулася низка змін в соціально-географічній ситуації регіону, модифікувалися старі та з’явилися нові злободенні проблеми, які спонукають керівництва держав та фахівців різного профілю до пошуку ефективних рішень. Цим і зумовлена ідея провести через чотири роки новий форум науковців, що займаються соціально-географічною проблематикою.
  Отже, Закарпатський угорський інститут ім. Ференца Ракоці ІІ організовує Міжнародну наукову географічну конференцію «Соціально-географічні виклики в Східно-Центральній Європі на початку ХХІ століття і пошуки адекватних відповідей». Запрошуємо Вас, а також Ваших колег взяти участь в роботі конференції, яка відбудеться в м. Берегове (Закарпатська область) 31 березня–1 квітня 2016р.

Основні тематичні напрями та секції конференції:

 • Географія населення та соціальна географія.
 • Економічна географія.
 • Регіони та кордони.
 • Географія туризму.
 • Проблеми довкілля.
 • Робочі мови конференції: українська, угорська та англійська.

   На доповіді на пленарному засіданні буде відведено 20 хвилин, в секціях 15 хвилин.
   Для участі в конференції необхідно до 21 грудня 2015р. в оргкомітет надіслати електронною поштою:
  1. заявку на участь (анкета додається);
  2. тези доповіді (якщо бажаєте виступити) в обсязі 500–1000 друкованих знаків, із зазначенням прізвища, імені та по-батькові автора (чи авторів, у випадку чого просимо виділити доповідача), його посаду, місце роботи, електронну адресу.
   Матеріали доповідей будуть опубліковані в збірнику до початку роботи конференції. Термін подання електронної версії тексту матеріалів для публікації, оформлених згідно вимог, які додаються – 11 січня 2016р. Оргкомітет залишає за собою право – на основі висновку Наукової ради конференції – відхилити доповіді, тематика яких не відповідає напрямам конференції, або які виконані не на належному науковому рівні чи оформлені без дотримання наведених вимог.
   Організаційний внесок за умови очної участі у конференції становить 800 грн., і перераховується учасниками до 11 січня 2016р. на такий рахунок:
   «Закарпатський угорський інститут ім. Ференца Ракоці II»
   90202, м. Берегово, пл. Кошута 6
   АТ Укрексімбанк м. Ужгород
   р/р 26007001257747
   МФО 312226
   Код: 22112656
   В оплату входять організаційні витрати, публікація матеріалів доповідей, харчування (31 березня та 1 квітня 2016р.), кава-брейк, автобусна екскурсія. При заочній участі вартість однієї сторінки, поданої до друку, – 40 грн. Транспортні витрати та вартість проживання оплачуються учасниками конференції самостійно. Учасники можуть бути розміщені в готелях, мотелях міста (попередня вартість: 100–500 грн. (особа/ніч)). Детальна інформація про можливі варіанти проживання в місті Берегові з відповідними цінами буде розміщена в другому інформаційному повідомленні.
   Заповнені заявки-анкети та матеріали для публікації просимо надіслати електронною поштою за адресою: geokonf2016@gmail.com
   Додаткову інформацію можна отримати за телефонами:
   050-75-07-200 – Іжак Тібор Йосипович, к. г. н., заступник голови оргкомітету;
   068-12-21-756 – Якоб Наталія Карлівна, відповідальний секретар оргкомітету.
   Орієнтовний регламент роботи конференції:
   30 березня 2016р., друга половина дня – заїзд, реєстрація, поселення учасників конференції;
   31 березня 2016р. перша половина дня – заїзд, реєстрація учасників конференції¬, відкриття конференції, пленарне засідання;
   31 березня 2016р. друга половина дня – секційні засідання;
   1 квітня 2016р. – краєзнавча автобусна екскурсія;
   2 квітня 2016р.– від’їзд учасників конференції.
   Детальна програма конференції з назвами доповідей пленарного та секційних засідань буде надіслана учасникам електронною поштою перед початком конференції.