Наукова конференція " Ювелірне мистецтво: погляд крізь століття "

Розділ: 

Галузь: 

Місце події: 

Ключові слова та терміни: 

Музей історичних коштовностей України – філіал Національного музею історії України

має честь запросити вас до участі у щорічних “Музейних читаннях” – науковій конференції, яка відбудеться 10 – 12 листопада 2008 року.

Пропонуємо розглянути загальні питання з історії художньої обробки металу, різноманітні аспекти вивчення музейних колекцій та окремих творів ювелірного мистецтва, сучасні тенденції його розвитку, а також інші проблеми за темою: «Ювелірне мистецтво: погляд крізь століття».

Просимо до 1 жовтня 2008 р. повідомити про участь у конференції. Чекаємо заявок, у яких слід зазначити назву доповіді та відомості про автора: прізвище, ім’я, по батькові (повністю), назву організації, посаду, вчений ступінь, адресу електронної пошти або робочу/ домашню, контактний телефон, термін відрядження та необхідність бронювання готелю.

Ми плануємо опублікувати доповіді, тому під час роботи конференції необхідно подати до Оргкомітету тексти cтатей (на дискетах в WORLD 7 версії або в форматі rtf і з авторським роздрукуванням) – 0,5 п/л; ілюстрації – якісні фотографії чи графічні малюнки; список літератури, пронумерований в порядку цитування – у кінці тексту).

Оргкомітет конференції: Строкова Л. В., Клочко Л. С, Березова С. А. Білан Ю. О.

Телефони для довідок: 280 – 53 – 48; 280 – 13 – 87

E-mail: treasures_museum@ukr.net