Злочинність в Інтернеті щороку збільшується.

Анонімністю та легкістю, з якою можна віртуально поспілкуватися з людиною з будь-якої точки світу, користуються не лише комп'ютерні хакери, але й терористичні організації, люди, які займаються виготовленням порнопродукції, наркоторговці.
Статистика стверджує, що багато віртуальних «друзів», котрі видають себе за дітей, — насправді лихі й підступні дорослі. Домаганням педофілів через Інтернет щорічно піддаються близько 30% юних користувачів Мережі. Зловмисники використовують стандартні прийоми, що завжди спрацьовують: видають себе за героїв з мультиків, надсилають посилання на «дитячий ресурс із веселими картинками» або пропонують зустрітися. Грумінг — входження в довіру до дитини з метою схилити її до якоїсь неналежної поведінки, у тому числі й у сексуальному плані.
Від 10 до 100 тисяч дітей зайнято в дитячій порноіндустрії. Щодня в Інтернеті з'являється більше 200 нових подібних зображень. А обсяги світової індустрії дитячої порнографії аналітики оцінили в суму від 3 млрд до 20 млрд доларів на рік.
За даними звіту ООН, щодня в Інтернеті шукають для себе нові жертви 750 тисяч педофілів. Вони регулярно використовують Всесвітню мережу для встановлення контактів з дітьми. В Інтернеті понад чотири мільйони порносайтів із зображеннями дітей, причому їх кількість зростає. За оцінками Harding Institute, щодня в інтернеті з'являється в середньому 530 нових порносайтів.
Кількість порносайтів становить 4,2 млн. Порнографічних сторінок - 372 млн.
Одна дитина з п'яти, що мають доступ до інтернету, заходить на порносайти.
Щоденна кількість запитів по темі дитячої порнографії в інтернеті - 116 тисяч.
Сексуальні домагання до підлітків у чатах - 89%.
Середній вік знайомства з порнографією в інтернеті - 11 років.
За даними Американського національного центру дітей, що зникли, одна дитина із п'ятьох одержала запрошення педофілів через Інтернет.

Forums: 

Fields: 

Keywords: