Безпека дитини в Інтернеті

Злочинність в Інтернеті щороку збільшується.

Анонімністю та легкістю, з якою можна віртуально поспілкуватися з людиною з будь-якої точки світу, користуються не лише комп'ютерні хакери, але й терористичні організації, люди, які займаються виготовленням порнопродукції, наркоторговці.
Статистика стверджує, що багато віртуальних «друзів», котрі видають себе за дітей, — насправді лихі й підступні дорослі. Домаганням педофілів через Інтернет щорічно піддаються близько 30% юних користувачів Мережі. Зловмисники використовують стандартні прийоми, що завжди спрацьовують: видають себе за героїв з мультиків, надсилають посилання на «дитячий ресурс із веселими картинками» або пропонують зустрітися. Грумінг — входження в довіру до дитини з метою схилити її до якоїсь неналежної поведінки, у тому числі й у сексуальному плані.
Від 10 до 100 тисяч дітей зайнято в дитячій порноіндустрії. Щодня в Інтернеті з'являється більше 200 нових подібних зображень. А обсяги світової індустрії дитячої порнографії аналітики оцінили в суму від 3 млрд до 20 млрд доларів на рік.

Fields: 

Forums: 

Keywords: 

Підписатися на RSS - Безпека дитини в Інтернеті