ІІ Міжнародна науково-практична конференція "Обробка сигналів і негауссівських процесів"

Розділ: 

Галузь: 

Місце події: 

Ключові слова та терміни: 

25-29 травня 2009 р. на базі Черкаського державного технологічного університету (м. Черкаси) відбудеться ІІ Міжнародна науково-практична конференція "Обробка сигналів і негауссівських процесів", присвячена 70-річчю з дня народження професора Кунченка Ю.П.

Напрямки роботи конференції:
- Математичні моделі сигналів та систем.
- Методи та алгоритми обробки сигналів та статистичних даних.
- Апаратні та програмні засоби опрацювання сигналів та даних.
- Комп’ютерне моделювання.

Для участі в конференції необхідно подати заявку та тези доповідей до 22 березня 2009 р. з вказівкою напрямку роботи (секції) електронною поштою на адресу OSNP2009@ukr.net.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Українські учасники додають акт експертизи про можливість опублікування матеріалів у пресі та інших засобах масової інформації. Учасники з країн СНД повинні повідомити про можливість відкритої публікації тез доповідей. Про прийняття оргкомітетом тез до публікації буде повідомлено до 20 квітня 2009 р.

Учасники конференції можуть проживати в готелях м. Черкаси (за попереднім замовленням і окрему плату. Вартість проживання буде повідомлена додатково). Тези доповідей будуть сформовані в збірку праць та опубліковані до початку конференції. Матеріали доповідей, виголошені та схвалені на конференції, можуть бути опубліковані в фаховому виданні, включеному до переліку ВАК України "Вісник ЧДТУ".

Телефони: (0472) 73-02-61
E-майл: OSNP2009@ukr.net
Адреса оргкомітету: Україна, 18006, м. Черкаси, бул. Шевченко, 460, ЧДТУ, каф. радіотехніки