запрошуємо до участі в науково-популярному альманасі "Відповідальна економіка"

Розділ: 

Галузь: 

Місце події: 

Ключові слова та терміни: 

Шановні друзі!
Якщо ваші дослідницькі, викладацькі, практичні або громадянські інтереси пов’язані із питаннями екологічної економіки, екологічного управління та спорідненою проблематикою, щиро запрошуємо вас до участі у проекті щодо випуску науково-популярного альманаху "Відповідальна економіка".
Це видання поширюватиметься серед студентів екологічного та економічного напрямків підготовки, науковців і практиків – керівників вітчизняних підприємств. Сподіваємось, що цей проект допоможе зрушити з місця проблеми роз’єднаності екологічного та економічного знання, недалекоглядності планування діяльності підприємств, поширення прогресивного досвіду їх функціонування.
Засновником видання є громадська організація "Ініціатива зі сприяння еколого-економічній інтеграції" (м. Луганськ), яка об’єднує молодих учених. Ми вітатимемо вашу участь у цьому проекті, яка може полягати у наданні для друку оригінальних, дискусійних статей, які зачіпають та окреслюють напрямки розв’язку нетривіальних проблем сьогодення та майбутнього. Перший номер альманаху планується до випуску наприкінці листопада 2009, тож, ми чекатимемо на ваші статті протягом вересня та жовтня.
Єднаймося заради доброї справи! :)
Контактна особа – Рибнікова Наталія (rybnikova@ukr.net)

ДолученняРозмір
Microsoft Office document icon _буклет_1.doc62.5 КБ

Коментарі

вийшов друком перший номер альманаху

Вийшов друком перший випуск науково-популярного альманаху "Відповідальна економіка" (з електронною версією та вимогами до статей можна ознайомитись на сторінці www.iceei.org.ua, в рубриці "Новини"). У збірці висвітлюються питання інтеграції екологічного та економічного знання, екологічно та соціально орієнтованого управління підприємствами, державної політики щодо реалізації принципів сталого розвитку, інструментарію еколого-економічних досліджень, підготовки фахівців еколого-економічного спрямування.
Серед авторів випуску - як провідні світові та вітчизняні вчені, так і молоді дослідники.
Видання адресоване науковцям, викладачам, студентам, менеджерам-практикам.
Запрошуємо всіх зацікавлених до лав авторів майбутніх випусків альманаху! Орієнтовний кінцевий термін подання статей до другого номеру - 17 квітня 2010 року.