екологічна економіка

Еколого-економічна система управління підприємством, регіоном, суспільством: обліково- аналітичні аспекти

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науковій інтернет-конференції, метою якої є обговорення, обмін досвідом та результатами наукових досліджень з питань дослідження обліково- аналітичного забезпечення еколого-економічної системи управління підприємством, регіоном, суспільством; пошук шляхів впровадження наукових напрацювань та інноваційних ідей щодо розвитку обліково-аналітичного забезпечення еколого-економічного управління підприємницькою діяльністю в контексті соціальної відповідальності бізнесу.

Срд, 16/11/2016

запрошуємо до участі в науково-популярному альманасі "Відповідальна економіка"

Галузь: 

Шановні друзі!
Якщо ваші дослідницькі, викладацькі, практичні або громадянські інтереси пов’язані із питаннями екологічної економіки, екологічного управління та спорідненою проблематикою, щиро запрошуємо вас до участі у проекті щодо випуску науково-популярного альманаху "Відповідальна економіка".
Це видання поширюватиметься серед студентів екологічного та економічного напрямків підготовки, науковців і практиків – керівників вітчизняних підприємств. Сподіваємось, що цей проект допоможе зрушити з місця проблеми роз’єднаності екологічного та економічного знання, недалекоглядності планування діяльності підприємств, поширення прогресивного досвіду їх функціонування.
Засновником видання є громадська організація "Ініціатива зі сприяння еколого-економічній інтеграції" (м. Луганськ), яка об’єднує молодих учених. Ми вітатимемо вашу участь у цьому проекті, яка може полягати у наданні для друку оригінальних, дискусійних статей, які зачіпають та окреслюють напрямки розв’язку нетривіальних проблем сьогодення та майбутнього. Перший номер альманаху планується до випуску наприкінці листопада 2009, тож, ми чекатимемо на ваші статті протягом вересня та жовтня.

Підписатися на RSS - екологічна економіка