Актуальні питання народної і нетрадиційної медицини: здоров'я та довголіття

Розділ: 

Галузь: 

Місце події: 

Ключові слова та терміни: 

В м. Києві 02-03 червня 2011 року відбудеться Науково-практична конференція "Актуальні питання народної і нетрадиційної медицини: здоров'я та довголіття", внесена до "Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів, науково-практичних конференцій, наукових семінарів і пленумів, які проводитимуться у 2011 році". Конференція присвячена подальшому розвитку народної медицини в Україні та світі.

В програму Конференції включені семінари та мастер-класи за наступними тематиками:

- Інтеграція народної і нетрадиційної медицини в первинну медико-санітарну допомогу. Стратегія розвитку.

- Здоров'я, довголіття - зміст народної і нетрадиційної медицини.

- Біоенергоінформаційні технології в медицині.

- Натуропатія і гомеопатія.

- Цілительство - самобутній напрямок народної і нетрадиційної медицини.

- Нормативно-правові засади урегулювання народної і нетрадиційної медицини в Україні.

В рамкам роботи Конференції буде проведена виставка, в програмі якої будуть презентуватися і реалізуватися прилади функціональної діагностики, фітопрепарати, спеціальні харчові продукти, засоби народної і нетрадиційної медицини призначені для досягнення краси, здоров'я, активного довголіття та оптимізації життєдіяльності.

В роботі конференції візьмуть участь головні позаштатні спеціалісти регіонів України, провідні медичні та наукові фахівці, у розробках яких є значні досягнення щодо втілення натуропатичних методів в систему охорони здоров'я, практикуючі лікарі, організації, сфера діяльності яких відповідає тематиці заходу та особи, небайдужі до проблем народної і нетрадиційної медицини.

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ І СПІВПРАЦІ УСІХ ЗАЦІКАВЛЕНИХ !