Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційно-документальні комунікації в глобалізованому суспільстві» 2013

Розділ: 

Галузь: 

Місце події: 

Гуманітарний інститут, Інститут міжнародних відносин на базі кафедри історії та документознавства і кафедри міжнародної інформації Національного авіаційного університету спільно з кафедрою дипломатичної та консульської служби Дипломатичної академії України при МЗС України проводять [b]21– 22 березня 2013 р. Міжнародну науково-практичну конференцію «Інформаційно-документальні комунікації в глобалізованому суспільстві»[/b], що має на меті поглибити наукові знання про документ та його роль у сучасному суспільстві, збагатити практичний досвід з питань інформаційно-аналітичної діяльності установ та організацій та виробити практичні рекомендації щодо розширення комунікаційного діалогу засобами документа та його інформаційної складової.
Заплановано роботу таких наукових секцій:
Секція 1. Документознавство в соціально-комунікаційному просторі: історія, сучасність, перспективи.
Секція 2. Діловодство в історії держав.
Секція 3. Актуальні проблеми архівних, музейних та бібліографічних установ у світлі сучасних потреб інформаційного суспільства.
Секція 4. Теоретико-практичні виміри інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності установ та організацій: світовий та вітчизняний контекст.
Секція 5. Інформація з обмеженим доступом: теорія, методи, практика.
Секція 6. Інформаційне забезпечення зовнішньополітичної діяльності в сучасних міжнародних відносинах.
Секція 7. Книгознавство: теорія та практика.
Секція 8. Книга в історії і культурі народів.
Секція 9. Ділова та інформаційна етика в діяльності профільних організацій та установ.
Секція 8. Міжнародні стандарти соціальної відповідальності: історія, теорія, впровадження.

Мови конференції: українська, російська, англійська, французька.
Форми участі: очна, заочна.
Для участі у конференції необхідно до 10 січня 2013 р. на електронну адресу k_ikl@nau.edu.ua (з поміткою «KONF 2013») подати заявку (Додаток 1).

Заплановано видання матеріалів конференції до початку роботи конференції. Тексти доповідей оформлювати згідно із встановленими вимогами (Додаток 2). Редколегія Оргкомітету залишає за собою право відхилити матеріали, що подані невчасно або не відповідають вимогам.
Оргвнесок становить 130 грн. (м. Київ 03058, для поштового переказу, до відома Ількова Оксана Григорівна).
Додатково (крім матеріалів тез) автор може опублікувати наукову статтю у фаховому виданні. За детальною інформацією про можливість фахової публікації звертатись за електронними адресами: k_ikl@nau.edu.ua, tira@nau.edu.ua, rohozha@mail.ru. Інформацію про конференцію можна отримати за адресою: 03680, Київ-80, проспект Космонавта Комарова, 1, кафедра історії та документознавства, кім. 8-602, 8-608; тел.+38(044) 406-73-00; +38(044) 406-77-02 та за вказаними електронними адресами.

ДолученняРозмір
Microsoft Office document icon _лист_19.091.doc86 КБ