Міжнародна конференція "Залучення інвестицій: практика і перспективи"

Галузь: 

Місце події: 

Шановні колеги!

Європейська інтеграція дає нові можливості соціально – економічного розвитку України і її регіонів. На сучасному етапі велике значення в успішності цього процесу має залучення інвестицій, орієнтованих на підвищення конкурентоспроможності території, в розвиток якої передбачається залучення капіталу. Таким чином, входження в глобальний економічний простір вимагає чіткої оцінки потенціалу конкурентоспроможності і інвестиційної привабливості як України в цілому, так і її регіонів.
Розгляду цих актуальних питань присвячена Міжнародна конференції «Залучення інвестицій: практика і перспективи», яка проводитиметься 16 – 17 жовтня 2008 року в м. Харкові.

Основною метою конференції є: встановлення прямих контактів між інвесторами і претендентами інвестицій, а також іншими учасниками інвестиційного ринку; обговорення фахівцями актуальних проблем залучення інвестицій в регіональну промисловість, малий і середній бізнес; обговорення питань правового захисту інвестицій і мінімізації рисок, вибору найбільш ефективних методик оцінки інвестиційного потенціалу регіону; визначення концептуальних методів підвищення конкурентоспроможності і інвестиційної привабливості регіону в умовах європейської інтеграції.

У конференції передбачається участь іноземних представників (Китай, Росія, Польща, Німеччина, Казахстан і так далі) і українських інвестиційних компаній, представників органів місцевого самоврядування, розробників і виконавців інвестиційних проектів, керівників і фахівців інвестиційних компаній; фінансових і інвестиційних консультантів; представників підприємств реального сектора економіки, фахівців девелоперських, компаній, що керують, консалтингових, страхових, керівників будівельних і проектних організацій.

Формат конференції передбачає інтерактивну форму спілкування між учасниками: можливість дискусійного обговорення доповідей, формат «питання – відповідь», участь в «круглих столах», проведення актуалізованого анкетування, підведення підсумків, визначення потенційних ділових партнерів.

Программа конференції (один день).

09.00 – 10.00 - реєстрація учасників конференції

10.00 – 10.10 - відкриття конференції вітальне слово учасникам конференції (організатори конференції)

10.40 – 15.45 - пленарне засідання

15.00 – 15.30 - перерва

15.30 – 17.00 - КРУГЛИЙ СТІЛ

Довідки по тел.: +38 (050) 301-22-57, +38 (057) 755-37-44,
E-mail iumosk(at)yandex.ru
invest(at)kt.kharkov.ua