6-та Міжнародна конференція "Технологія інформаційних систем та її за

Розділ: 

ISTA'2007 - Information Systems Technology and Its Applications

6-та Міжнародна конференція "Технологія інформаційних систем та її застосування"

23-25 травня 2007 року.
Національний Технічний Університет "Харківський Політехнічний Інститут"

http://www.ista2007.org

Конференція ISTA була заснована у 2001 році як результат спільних зусиль Клагенфуртського університета (Австрія) та Національного техніченого університету «Харківський політехнічний інститут». З часом вона перетворилася на поважний форум, де дослідники з усього світу обговорюють широкий диапазон проблем, пов'язаних із проектуванням, реалізациєю, застосуванням та розвитком інформаційних систем. Після подорожі навколо світу (у 2004 році конференція проводилася у США, у 2005 – у Новій Зеландії, 2006 року – у Австрії), ISTA 2007 повернулася до джерел – у Харків.

Мова проведення конференції - виключно англійська.

Тематика конференції

Технологія інформаційних систем у теперішній час є найважливішою дисципліною комп'ютерних наук, яка охоплює найрізноманітнішу тематику (зокрема, реінжинірінг, обробку природної мови, управління бізнесом, технології семантичних мереж, мобільні обчислення і т.ін.)

До участі у конференції приймаються роботи за усіма вищезазначеними аспектами технологій інформаційних систем: технічні статті, звіти про реалізацію комерційних або експериментальних застосувань, дослідницькі доповіді, статті навчального характеру, пропозиції для предложения для сесій та семінарів, стендові доповіді, аспирантські та студентські роботи.

Більш докладно про тематику можна дізнатися на сайті конференції http://www.ista2007.org

Важливі дати
Подання анотацій статей: до 1 лютого 2007 року
Подання повних варіантів статей: до 15 лютого 2007 року
Розповсюдження інформації про прийняття/неприйняття статей: до 30 березня 2007 року
Подання кінцевої версії статті: до 18 квітня 2007 року

Програмний комітет складається з провідних вчених у галузі теорії інформаційних систем з усього світу. Повний склад програмного комітету є на сайті конференції http://www.ista2007.org

Приймаються тількі статті англійською мовою (програмний комітет переважно складається з носіїв мови), які відповідають тематиці конференції. Повний текст статті повинен містити не більш ніж 5000 слів (12 сторінок, статті довші за 15 сторінок до розгляду не приймаються). Рішення про участь у роботі конференції буде прийнято Програмним Комітетом за результатами експертної оцінки доповідей. Прийняті до участі роботи будуть опубліковані у міжнародному видавництві (серія Lecture Notes for Informatics Німецької спілки інформатики). Усі інші доповіді можуть брати участь у додаткових засіданнях (Conference Workshop) та будуть опубліковані у Віснику НТУ "ХПІ", який є виданням зі списку ВАК України. Кожна стаття є окремим об'єктом реєстрації, що підтверджується реєстраційним внеском.

Зупинимось на деяких особливостях ISTA, які не так часто можна зустріти у інших конференцій.

1. Ця конференція проводиться відповідно до стандартів, які встановлено для закордонних конференцій аналогічного класу. Склад Програмного комітету гарантує, що рецензування робот буде проведено на високому рівні (ці вчені мають великий досвід роботи у програмних комітетах конференцій). Система рецензування автоматизована та повністю анонімна, що виключає можливість лобіювання та нечесних оцінок. Організація праці програмного комітету проводиться австрійською стороною (Університет Клагенфурт). Рівень прийняття праць знаходиться у рамках 20-30%. У роботі конференції приймають участь вчені із різних країн (у тому числі члени Програмного комітету).

2. Внесок за участь у конференції для учасників із України у декілька разів нижчій за внесок за участь у аналогічних конференціях за кордоном (він складає 40 або 55 євро залежно від терміну реєстрації).

3. Збірки серії Lecture Notes for Informatics розповсюджуються по бібліотекам найбільших університетів світу, іх зміст внесено до бази DBLP (http://www.informatik.uni-trier.de/~ley/db/conf/ista/), статті у цих збірках зараховуються як наукові публікації в будь-якій країні світу.

4. Для публікації у Віснику НТУ "ХПІ" статті, що не пройшла рецензування Програмним комітетом вона повинна відповідати вимогам Вісника щодо оформлення та змісту роботи, повторне рецензування не проводиться. Вартість публікації включена до реєстраційного внеску. Крім того, автори, статті яких відібрано Програмним комітетом, мають можливість додатково безкоштовно опублікувати свою роботу у тому ж самому номері Вісника НТУ "ХПІ" (так звана bonus publication, це важливо для аспірантів та докторантів). При цьому, природно, треба подати до публікації іншу роботу, можливо, близьку за тематикою.

Таким чином, вчені мають можливість
- випробувати свій рівень "за гамбурзьким рахунком", подав роботу англійською мовою на конференцію з міжнародним програмним комітетом, що реально працює та чесно відбирає роботи
- якщо пощастить - отримати публікації у міжнароднім видавництві та у виданні ВАК України
- якщо не пощастить - все одне отримати публікацію у виданні ВАК України
- поїхати до Харкова, а не за кордон (немає візових проблем, нижчі транспортні витрати, витрати на розташування тощо), але зустріти там вчених з-за кордону
- заплатити за участь прийнятну суму

Джерело - http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=3073&page=2#pid62745