Львівська міська молодіжна організація «Пантеон Наук»

Розділ: 

Галузь: 

Ключові слова та терміни: 

Львівська міська молодіжна організація «Пантеон Наук» — громадська організація молодих науковців з європейським досвідом у сфері проект-менеджменту, яка успішно реалізувала всеукраїнські конкурси серед молоді про перспективи розвитку української науки, тренінг з академічного підприємництва з польськими експертами, семінари та круглі столи регіонального рівня для взаємодії науки і бізнесу.
Основними цілями організації є забезпечення молодих науковців можливостями ефективного обміну інформацією і досвідом, розширення зв'язків з вищими навчальними закладами, громадськими організаціями, фондами, підприємствами як в Україні так і за кордоном, забезпечення взаємовигідного та максимально ефективного використання інформаційних, інтелектуальних та інших ресурсів організації її членами та партнерами.
На веб-порталі ЛММГО «Пантеон Наук» (http://panteon-nauk.org.ua) можна отримати інформацію про молодіжні проекти, стипендіальні програми, конкурси, гранти, конференції і семінари та інші цікаві заходи, що проходять на теренах України і Західної Європи.

Re: Львівська міська молодіжна організація «Пантеон Наук»

Ця організація є надзвичайно важливою для молоді, тобто для людей віком від сімнадцяти до двадцяти п'яти років. Адже саме в ці роки молодь формується, як особистості і дуже важливо направити їх на вірну дорогу, щоб в подальшому вони могли реалізувати себе. Ця організація допомагає набути нових знань і вчить учасників по європейському досвіду, що дуже важливо для молодих науковців.