Конкурс на кращий проект у сфері високопродуктивних обчислень

Розділ: 

Корпорація Майкрософт оголошує конкурс на кращий проект у сфері високопродуктивних обчислень серед наукових груп вищих навчальних закладів України.

Правила проведення конкурсу
До розгляду буде прийнято проекти, які передбачають використання кластерів під керуванням операційної системи Microsoft Windows Compute Cluster Server. Проекти оцінюватимуться в категорії прикладне програмне забезпечення для високопродуктивних обчислювальних систем.

Вимоги до учасників
У конкурсі можуть брати участь студенти, аспіранти та наукові співробітники будь-яких комерційних та державних вищих навчальних закладів України, зокрема й іноземні студенти. Учасники конкурсу мають сформувати для роботи над проектом команду, до складу якої входитиме від 1 до 3 учасників і яка працюватиме під контролем керівника з науково-дослідницької роботи з числа співробітників ВНЗ.

Порядок проведення конкурсу
Для участі в конкурсі команда має бути зареєстрована на цьому сайті. Реєструватися можна до 15 червня 2008 року.

Після реєстрації команд для їх вищих навчальних закладів почне діяти спеціальна пропозиція щодо придбання Windows Compute Cluster Server 2003. Вона актуальна від дня реєстрації команди до 30 червня 2008 року.

Після реєстрації команда може надати на розгляд журі один або кілька проектів у формі короткого опису (1000 слів) українською, російською або англійською мовою. Опис проекту потрібно надіслати на адресу hpccallu@microsoft.com не пізніше 0 годин 1 липня 2008 року. Шаблон опису проекту міститься в розділі «Учасникам» сайту.

У червні 2008 року для зареєстрованих команд буде проведено одноденний тренінг з основ паралельного програмування на платформі Windows Compute Cluster Server 2003.

Кожна команда-переможець отримає нагороду в розмірі 2500 доларів США.
Керівникам цих команд як представникам вищих навчальних закладів буде надано грант на наукові дослідження в розмірі 2500 доларів США.

За розсудом журі, найкращі проекти конкурсу буде рекомендовано для підтримки дослідницькому підрозділу Microsoft — Microsoft Research. Це реальна можливість вивести ваш дослідницький проект на зовсім новий рівень.

З питаннями щодо конкурсу звертайтеся за адресою hpccallu@microsoft.com.

Технічну підтримку проекту надає компанія «Юстар»