Угорщина

XVІII міжнародна науково-практична конференція «Вітчизняний та зарубіжний досвід упровадження Болонської системи: успіхи і проблеми»

Галузь: 

З 5 по 8 травня 2009 року у м. Мішкольц (Угорська Республіка) відбудеться XVІII міжнародна науково-практична конференція «Вітчизняний та зарубіжний досвід упровадження Болонської системи: успіхи і проблеми», організаторами якої є Закарпатський державний університет, спільно з Університетом м. Мішкольц (Угорщина).

У рамках роботи конференції передбачається проведення міжнародної виставки-конкурсу наукових і навчальних досягнень учасників та V міжнародна науково-практична конференція студентів та аспірантів «Інтегративні процеси у європейському науковому та освітньому просторах».

Сучасна проблематика корпоративного управління в Україні

Тематики: Корпоративне управління
Форма проведення: конференція
Місто: Хевіз, Угорщина

Вже традиційно одразу після Новорічних свят Міжнародний інститут бізнесу запрошує власників та топ-менеджерів українських компаній на тренінговий курс "Корпоративний директор" до угорського курорту Хевіз, де створені усі умови для ефективного навчання та гідного відновлення.

Цей захід отримав визнання серед клієнтів, багато з яких не тільки висловили задоволення змістом програми та умовами її проведення, а й зазначили необхідність проведення регулярних щорічних зустрічей корпоративних директорів.

З огляду на ці побажання, МІБ цього разу не тільки суттєво оновив програму тренінгу, а й запрошує на Першу конференцію корпоративних директорів "Сучасна проблематика корпоративного управління в Україні". Сподіваємося, що цей захід стане теж традиційним, що дасть змогу регулярно отримувати важливу інформацію, обмінюватися накопиченим досвідом, набувати нових корисних контактів.

Підписатися на RSS - Угорщина