Суми

Сучасні інформаційні системи і технології, AIST 2014

Галузь: 

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі у третій міжнародній конференції «Сучасні інформаційні системи та технології, AIST 2014», яка відбудеться з 14 по 16 травня 2014 року на базі Сумського державного університету.

V Міжнародна науково-практична конференція "Інноваційний розвиток суспільства за умов крос-культурних взаємодій"

Галузь: 

Організатор: Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (Україна)

Напрямки роботи конференції:
Секція №1. Сучасний світовий розвиток: прогнозованість, кризовість, інноваційність.
Секція №2. Політика та економіка ХХІ ст.: інновації в національних, регіональних та міжнародних стратегіях розвитку.
Секція №3. Соціум, менеджмент, культура, інновації.
Секція № 4 Інноваційна освіта.

Всеукраїнська відкрита науково-практична конференція “Проблеми удосконалення професійної підготовки фахівців мистецьких дисциплін”

Галузь: 

Міністерство освіти і науки України, Міністерство культури і туризму України, Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка, Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв, Український центр культурних досліджень, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29 запрошують Вас узяти участь у роботі Всеукраїнської відкритої науково-практичної конференції “Проблеми удосконалення професійної підготовки фахівців мистецьких дисциплін”, присвяченої пам’яті А.Ф. Кречківського, що відбудеться 7-9 квітня 2011 р. у м. Суми.
В рамках конференції планується проведення школи педагогічної майстерності та фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва (за окремим Положенням).
Місце проведення: Сум ДПУ, вул. Роменська 87, м. Суми, Україна 40002;
СОІППО, вул. Римського-Корсакова 5, м. Суми, Україна, 40007;
ССШ № 29, вул. Заливна 25, м. Суми
[b]Тематика конференції охоплює широке коло педагогічних проблем, питань філософії освіти та теорії й історії культури:[/b]
1. Методологічні та теоретичні засади мистецької педагогіки вищої школи.

IV Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих вчених "Права людини в умовах сучасного державотворення: теоретичні і практичні аспекти"

Галузь: 

11 - 12 грудня 2009 р. на базі Юридичного факультету ДВНЗ "Українська академія банківської справи Національного банку України" відбудеться IV Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих вчених "Права людини в умовах сучасного державотворення: теоретичні і практичні аспекти".

[b]Планується засідання таких секцій: [/b]

Друга всеукраїнська наукова конференція “Олександр Олесь: проблеми вивчення творчої спадщини і сучасність”

Галузь: 

Запрошуємо вас взяти участь у роботі Другої всеукраїнської наукової конференції “Олександр Олесь: проблеми вивчення творчої спадщини і сучасність”, яка відбудеться 4-6 грудня 2008 року на базі Сумського державного університету.

Планується робота таких секцій:

Підписатися на RSS - Суми