судові дебати

IV Щорічні судові дебати з цивільного права та процесу

Галузь: 

12-13 березня 2011 року в стінах Національного університету «Києво-Могилянська академія» пройдуть IV Щорічні судові дебати з цивільного права та процесу України. Організатором заходу є Студентське наукове товариство правників НаУКМА «Scholaris».

Судові дебати з цивільного права та процесу України – це щорічні змагання між командами вищих навчальних закладів України. Вони проходять на зразок всесвітньо відомих moot courts, які покликані відтворити специфіку проведення справжніх судових засідань. Тобто перед студентами стоять ті ж завдання, які чекають на юристів в їхній практичній діяльності: підготовка процесуальних документів, виголошення судових промов, участь у судовому процесі тощо.

Оцінюють змагання суддівські колегії, що складаються з професійних юристів-практиків із провідних юридичних фірм.

Судові дебати традиційно складаються із письмового та усного турів. Для того, щоб отримати право брати участь в усному турі Дебатів, необхідно:
• Не пізніше 6 лютого 2011 р. надіслати заявку про участь на адресу електронної скриньки організаторів та до 11 лютого 2011 р. включно сплатити організаційний внесок;

Треті щорічні судові дебати з цивільного права в НаУКМА

Галузь: 

Національний університет «Києво-Могилянська академія»
Факультет правничих наук НаУКМА
Студентське наукове товариство правників «Scholaris»
ІІІ щорічні судові дебати з цивільного права та процесу України
27 – 28 лютого 2010 року м. Київ
Шановні колеги! Ми раді запросити вас до участі у міжуніверситетських судових дебатах -українського аналогу всесвітньо визнаних moot courts, проведення яких, безсумнівно, є одним із основних елементів навчального процесу в найкращих юридичних школах світу.
Дебати традиційно складаються із письмового та усного турів. Для того, аби отримати право приймати участь в усному турі Дебатів, необхідно:
· Не пізніше 28 грудня 2009 р. надіслати реєстраційну заявку на адресу електронної скриньки організаторів;
· Не пізніше 10 січня 2010 р. сплатити організаційний внесок;
· До 30 січня 2010 р. включно надіслати на адресу електронної скриньки організаторів викладену письмово позовну заяву відповідно до проблеми, а також викладені письмово заперечення проти позову.
NB:

Підписатися на RSS - судові дебати