moot court

IV Щорічні судові дебати з цивільного права та процесу

Галузь: 

12-13 березня 2011 року в стінах Національного університету «Києво-Могилянська академія» пройдуть IV Щорічні судові дебати з цивільного права та процесу України. Організатором заходу є Студентське наукове товариство правників НаУКМА «Scholaris».

Судові дебати з цивільного права та процесу України – це щорічні змагання між командами вищих навчальних закладів України. Вони проходять на зразок всесвітньо відомих moot courts, які покликані відтворити специфіку проведення справжніх судових засідань. Тобто перед студентами стоять ті ж завдання, які чекають на юристів в їхній практичній діяльності: підготовка процесуальних документів, виголошення судових промов, участь у судовому процесі тощо.

Оцінюють змагання суддівські колегії, що складаються з професійних юристів-практиків із провідних юридичних фірм.

Судові дебати традиційно складаються із письмового та усного турів. Для того, щоб отримати право брати участь в усному турі Дебатів, необхідно:
• Не пізніше 6 лютого 2011 р. надіслати заявку про участь на адресу електронної скриньки організаторів та до 11 лютого 2011 р. включно сплатити організаційний внесок;

Підписатися на RSS - moot court