математична лінгвістика

Вісник "Інформаційні системи та мережі"

Галузь: 

Інформаційне повідомлення

Кафедра інформаційних систем та мереж Національного університету "Львівська політехніка", запрошуючи до співпраці науковців, викладачів, аспірантів та студентів, повідомляє про прийом матеріалів до чергового випуску наукового Вісника серії "Інформаційні системи та мережі" за двома профілями: інформаційні системи та мережі і комп’ютерна та математична лінгвістика.
За інформацією звертайтесь до координатора проекту, асистента кафедри ІСМ Шестакевич Тетяни Валеріївни Visnyk.ICM@gmail.com.

Продовжено прийом матеріалів до Вісника за профілем комп’ютерної та математичної лінгвістики.

Галузь: 

Кафедра інформаційних систем та мереж Національного університету "Львівська політехніка", запрошуючи до співпраці науковців, викладачів, аспірантів та студентів, повідомляє про продовження прийому матеріалів до спеціального випуску наукового Вісника Національного університету "Львівська політехніка" серії "Інформаційні системи та мережі" за профілем комп’ютерної та математичної лінгвістики, видання якого планується наприкінці березня 2010р.

За докладною інформацією звертайтесь до координатора Вісника, асистента кафедри ІСМ Шестакевич Тетяни Валеріївни (Visnyk.ICM@gmail.com)

Підписатися на RSS - математична лінгвістика