деталі

XVII Міжнародна науково-технічна конференція "Машинобудування і техносфера XXI століття»

[b] Метою конференції [/b] є обмін науково - технічною інформацією, визначення перспективних шляхів створення і розвитку нової техніки і технологій, розробка спільних наукових програм, розвиток міжнародного співробітництва, встановлення ділових контактів і комерційних зв'язків у даній області.

У попередній конференції взяли участь вчені і провідні фахівці з 15 країн світу. Широка участь вчених і практиків з різних країн сприяло розвитку перспективних зв'язків та формуванню традицій спільного обговорення насущних проблем. Робота даної конференції буде спрямована на подальшу консолідацію вчених, фахівців і представників промислових підприємств для сприяння процесу подальшого розвитку техніки і техносфери в умовах глобальної економіки видозмінюється. У період роботи конференції буде проведено XI з'їзд Міжнародного союзу машинобудівників (МСМ). Же-бажаючі брати участь у роботі МСМ і представляти його в своїх країнах і регіонах можуть набути тут в члени МСМ.

Оргкомітет запрошує Вас взяти участь у роботі цієї конференції і доручити фахівцям Вашої організації виступити з доповідями або повідомленнями.
[b]
ОСНОВНА ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ [/b]

Підписатися на RSS - деталі