Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Професійний розвиток та становлення особистості сучасного фахівця в умовах освітнього простору»

Розділ: 

Дата події: 

Четвер, 14 Квітень, 2016

Місце події: 

Ключові слова та терміни: 

Кафедра практичної психології та педагогіки і оргкомітет конференції запрошує студентів вищих навчальних закладів України взяти участь у роботі V-ої Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Професійний розвиток та становлення особистості сучасного фахівця в умовах освітнього простору», яка відбудеться 14-15 квітня 2016 року на базі кафедри практичної психології та педагогіки Хмельницького національного університету.
Мета конференції - розвиток творчої активності спеціалістів гуманітарної сфери, психолого-педагогічний розвиток особистості студента, залучення їх до рішення актуальних задач сучасної науки, збереження і розвиток єдиного науково-освітнього простору.

ематичні напрямки роботи конференції:

1. Особливості психоемоційного розвитку особистості в процесі навчання та при окремих станах.

2. Зміст, форми і методи підготовки фахівців.

3. Вивчення проблем адаптації, дезадаптації та психокорекції в процесі самореалізації в майбутній професійній діяльності.

4. Особливості управлінської діяльності в освітньому просторі.

Робочі мови конференції: українська, російська.

Терміни подачі:

заявки та копії квитанцій - до 16 березня 2015р.,

тез - до 23 березня 2015р.

Адреса конференції та Оргкомітету:

29016, м. Хмельницький, вул. Інститутська, 11, Хмельницький національний університет, кафедра практичної психології та педагогіки.

Телефони для довідок: 0(382) 70-86-47 - кафедра практичної психології та педагогіки; моб. 067-712-87-66 - Кошонько Галина Апполінарівна, канд. психол. наук, доцент кафедри практичної психології та педагогіки, секретар оргкомітету. E-mail: kafedrapip@ukr.net

ДолученняРозмір
Image icon img7-1095-25.jpg3.14 КБ