Шукаємо істориків з Росії, України і Білорусі

recensio.net:
С recensio.net з'явиться багатомовна платформа рецензій історичних праць, спрямована на вивчення усієї Європи. recensio.net підтримується Німецьким історичним інститутом в Парижі (DHIP), Баварської державної бібліотеки в Мюнхені (BSB), Иститутом для європейської історії в Парижі та в Майнце (IEG) і дотримується принципу відкритого доступу. Фокус уваги спрямований на публікації, що виходять в Європі на теми, пов'язані з європейською історією. Мовами інтерфейсу платформи яляются англійський, німецький і французький, тоді як рецензії можуть бути написані на усіх мовах Європи.

Інститути і редакції журналів, які виходили досі тільки в якості друкарських видань, зможуть публікувати рецензії в майбутньому онлайн на recensio.net - як в їх "первинному" виді онлайн, так і в "змішаній" формі, тобто як пре- і постпринт. Редакції, що працюють спільно з recensio, працюють в іншому самостійно. Рубриками рецензій окремих журналів на recensio.net можна буде управляти окремо, так що ідентичність і зовнішній вигляд залишаться захищеними.

Автори дістануть можливість, опублікувати основні тези своїх творів (статті і монографії) на recensio.net. Навколо перевірених модератором кометариев користувачів поступово виникають "живі рецензії" і дискусії.

Що пропонує recensio.net?

- знаходити рецензії швидше завдяки широкому пошуку на платформі і зв'язку з OPAC-каталогом;
- відчутне прискорення процесу публікації, що дає велику тимчасову близькість до обговорюваного тексту і тим самим
- актуальну адаптацію до відношення читачів, що міняється. Воно часто буває іншим при прочитанні рецензій в порівнянні із статтями.

Баварська державна бібліотека (BSB) гарантує забезпечення рецензій метаданими, їх зв'язок з каталогом бібліотеки (OPACs), а також їх тривале зберігання у своєму архіві.

http://www.bsb-muenchen.de/
http://www.recensio.net/

Forums: 

Locations: 

Keywords: 

Fields: