Навчальний посібник з пошуку історичної інформації в інтернеті

Розділ: 

На сайті історичного факультету Харківського університету [url=http://www-history.univer.kharkov.ua/e-library/Kulikov_Poshyk_informacii.pdf]розміщено електронну копію навчального посібника[/url]

[b]Пошук історичної інформації в інтернеті: Посібник для студентів історичних факультетів. – Харків: Вид-во ХНУ
імені В. Н. Каразіна, 2007. – 91 с.[/b]

Анотація:
У посібнику описані основні інформаційні ресурси інтернету. На прикладі двох найбільш популярних в Україні пошукових систем – Гугла та Яндекса показано можливості сучасних пошукових машин та методи складного пошуку інформації. Дано корисні поради щодо проведення фактографічного, документального та бібліографічного пошуку історичної інформації в інтернеті.
Наведено список рекомендованих інтернет-ресурсів (енциклопедій, довідників, словників, історичних каталогів та тематичних ресурсів) та літератури.
Для істориків та для всіх, хто бажає підвищити свою майстерність у пошуку інформації і ефективно використовувати інформаційні можливості інтернету.

Посилання: [url=www-history.univer.kharkov.ua/e-library/Kulikov_Poshyk_informacii.pdf ]www-history.univer.kharkov.ua/e-library/Kulikov_Poshyk_informacii.pdf[/url]