ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА ЗАОЧНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТІВ, АСПІРАНТІВ ТА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ "ЕФЕКТИВНІСТЬ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ: МАРКЕТИНГОВИЙ АСПЕКТ" (EEMA KNLU 2015)

Розділ: 

Галузь: 

Дата події: 

П'ятниця, 27 Березень, 2015

Місце події: 

Ключові слова та терміни: 

Запрошуємо вас взяти участь у ІІ Всеукраїнській заочній науковій конференції студентів, аспірантів та молодих вчених: "Ефективність підприємницької діяльності: маркетинговий аспект" (EEMA KNLU 2015), яка відбудеться 27 березня 2015 р. на базі Київського національного лінгвістичного університету.

1.Сучасний вектор розвитку України: тенденції, ризики та перспективи. 2. Рекреаційно-туристичний комплекс в системі розвитку економіки. Туризмознавство. 3. Інноваційні, інформаційні та інвестиційні складові сучасних підходів до управління підприємством. 4. Інформаційні технології в маркетингу. Цифровий маркетинг. 5. Маркетингові комунікації та зв'язки з громадськістю. 6. Формування та розвиток конкурентоспроможності сучасного бізнесу. 7. Продовольча та екологічна безпека в умовах сталого розвитку.
8. Маркетинговий менеджмент: сучасна теорія та практика. Рекламний бізнес. 9. Ефективність управління персоналом в підприємницькій діяльності. HR-менеджмент. 10. Методика викладання менеджменту та маркетингу: інноваційні технології.
11. Маркетинг територій. Регіональний розвиток. 12. Корпоративна соціальна відповідальність як інструмент маркетингових технологій. 13. Роль іноземних мов в маркетинговій діяльності. Викладання іноземних мов.

До участі у роботі конференції запрошуються докторанти, аспіранти і здобувачі, викладачі ВНЗ, студенти і магістранти, фахівці з економіки, які зацікавлені в тематиці конференції.
Заявку на участь у конференції, тези доповіді
і копію квитанції про сплату організаційного внеску (три окремих файли) необхідно надіслати на адресу організаційного комітету до 16.00 27 березня 2015 р..
Організаційний внесок за участь у роботі конференції становить 120 грн. Ця сума включає організаційні витрати, витрати на видання збірника матеріалів конференції та поштову розсилку збірника за вказаною автором адресою. Оплата орг. внеску здійснюється безготівковим способом.
За результатами проведення конференції учасники отримують збірник матеріалів конференції (на одну доповідь надсилається один авторський екземпляр незалежно від кількості авторів).
У разі потреби додаткові екземпляри збірника замовляються наперед. Вартість додаткового примірника становить 70 грн.
Збірники друкуються після проведення конференції і розсилаються протягом 20 днів з моменту проведення конференції.
Офіційні мови роботи конференції – україн-ська, російська, польська, німецька та англійська.

Детальна інформація в прикріпленому файлі.

ДолученняРозмір
Microsoft Office document icon informaciynyy_lyst_eema_knlu_2015_ukr.doc95 КБ