II Міжнародна науково-технічна конференція «Пошкодження матеріалів під час експлуатації, Методи його діагностування і прогнозування»

Розділ: 

Галузь: 

Місце події: 

Ключові слова та терміни: 

Тернопільський національний технічний університет ім. Івана Пулюя, вул. Руська, 56, Тернопіль, 46001, Україна
Teл.:+0(352) 25 35 09
Факс:+0(352) 25 49 83
e-mail: snt@tu.edu.te.ua; maru-schak.tu.edu@gmal.com
http//www.tntu.edu.ua/dmdp/
Голова програмного комітету: Трощенко В.Т.(Україна)
Співголова програмного комітету: Ясній П.В. (Україна)
Голова організаційного комітету: Марущак П.О. (Україна)
Науковий секретар: Окіпний І.Б. (Україна)

Упродовж експлуатації матеріали елементів конструк-цій зазнають пошкодження, природа якого залежить від виду навантаження та умов експлуатації (високі та низькі температури, циклічне навантаження, корозійне середо-вище, радіаційне опромінення і т.д.). Діагностика й описування пошкодження матеріалів ва-жливі для розроблення методів підвищення надійності, прогнозування залишкового ресурсу елементів конструкцій та оптимізації фізико-механічних властивостей матеріалів. Дослідження пошкоджуваності металів присвячені як розробленню фундаментальних основ описування цього явища, так і створенню методів оцінювання міцності й дов-говічності елементів конструкцій з урахуванням усього комплексу конструктивних та експлуатаційних факторів.
Дана конференція є одним із форумів, присвячених розгляду результатів досліджень даної проблеми. Проведення ІІ Міжнародної науково-технічної конфе-ренції “Пошкодження матеріалів під час експлуатації, методи його діагностування і прогнозування” дасть змогу проаналізувати і узагальнити результати нових теоретичних і експериментальних досліджень процесів накопичення пошкоджень, зародження й розвитку тріщин, діагностування з метою забезпечення міцності та надійності елементів конструкцій.

ДолученняРозмір
Microsoft Office document icon poshkodzhennja_materialiv.doc203 КБ