II Міжнародна конференція молодих науковців "Комп'ютерні науки та інженерія - 2009"

Розділ: 

Галузь: 

Місце події: 

Ключові слова та терміни: 

Запрошуємо взяти участь у III Міжнародній конференції молодих науковців "Комп'ютерні науки та інженерія - 2009"! Цього року конференція буде проходити в межах Міжнародного молодіжного фестивалю науки "Litteris Et Artibus".

До участі у CSE-2009 запрошуються автори оригінальних доповідей, які описують результати досліджень у галузі комп'ютерних наук, комп'ютерної інженерії, математичного моделювання, прикладної лінгвістики, радіоелектроніки, телекомунікацій, інформаційно-вимрювальних технологій тощо. Тези доповідей, розглянуті та прийняті програмним комітетом, будуть видані у збірнику матеріалів конференції та розміщені на сайті конференції.

CSE-2009 проходитиме у Національному університеті "Львівська політехніка" - одному з найбільших та найстаршому технічному університеті України. Заснований у 1844 році, наш університет поєднує більш як півторастолітній досвід та найновіші тенденції в галузі освіти та науки.

Метою конференції є: стимулювання творчої фахової діяльності молодих науковців; створення сприятливих умов для доведення до міжнародної наукової спільноти результатів роботи молоді; обмін досвідом та ідеями між молодими науковцями, які представляють різні наукові школи (як українські, так і зарубіжні); залучення студентства до наукової діяльності; ознайомлення молоді з результатами останніх досліджень та найновішими тенденціями в галузі.

Цього року ми сподіваємось прийняти до участі у конференції велику кількість талановитих робіт та провести не одну гостру дискусію! Чекаємо на зустріч у Львові!

Додаткова інформація: http://cse.ridne.net

ДолученняРозмір
PDF icon CSE-2009-Call-uk.pdf331 КБ