Діти та Інтернет

Проблема безпеки дітей в мережі Інтернет вже не здається Україні такою далекою. Це проблема морального розвитку дитини – комп’ютерного користувача, дитини, що мандрує шляхами Інтернет. Ніхто не може заперечити, що на сьогоднішній день підлітки не достатньо поінформовані про методи правильного та безпечного використання Інтернету для навчання та розваг. Також потрібно звернути на поведінку дітей в он-лайні та стилем спілкування між комунікантами.
Сучасних дітей по праву можна назвати комп’ютерним поколінням, адже комп’ютер та Інтернет давно став для багатьох якщо не сенсом життя, то важливою його складовою. Вони можуть годинами спілкуватися в Мережі (електронні розсилки, онлайн-чати, популярні онлайн-комунікатори, Скайп, ICQ, форуми та ін.).
Інтернет є прекрасним інструментом для молодих людей, особливо для тих, хто відчуває труднощі у спілкуванні зі своїми ровесниками. Діти, які гарно володіють комп'ютером, можуть користуватися популярністю в Інтернеті, оскільки зовнішність та атлетичні здібності там не є важливими, і це може допомогти їм набути гарну самооцінку. Водночас віртуальний світ позбавляє молодих людей найголовнішого – реального життя. Ця обставина викликає серйозні побоювання з огляду на те, що „характерною рисою юнацького віку є формування життєвих планів”. Мало підлітків зважає на те, що відвідуючи різні інтернет-сайти на них чекає низка спокус та небезпек.

Інформація взята з сайту - http://webstyletalk.net

Forums: 

Fields: 

Keywords: