віртуальна комунікація

Критерії вибору інтернет-імен та аватарів

Розділ: 

Ключові слова та терміни: 

Галузь: 

Користувачі Веб-спільнот приділяють велику увагу своїм Інтернет-іменам та аватарам, адже вони являються “віртуальним альтер еґо” користувача, підкреслюють його індивідуальність. Інтернет-імена та аватари можуть інколи сказати більше про людину, її захоплення, характер, ніж інформація опублікована у аккаунті користувача. У цьому досліджені ми звернули увагу також на методи та критерії вибору імен та аватарів користувачів Веб-спільнот ("Львів.

Характерні риси використання мови чоловіками і жінками у дискусіях веб-форумів

Розділ: 

Ключові слова та терміни: 

Галузь: 

Порівнюючи характерні риси використання мови чоловіками і жінками у дискусіях Веб-форуму “Львів. Форум Рідного Міста”, в цілому, ми прийшли до висновку, що є невеликі, але послідовні гендерні відмінності у мови підчас онлайн-спілкування.

Отже, чоловіки в написанні повідомлень частіше використовують вказівні займенники (Р=0,042), а особливо займенник першої особи однини – я, мене, моїх та ін (Р=0,095). Проте, характерна ознака мови жінки – використання займенника “ми” (Р=0,025).

Дослідження "грумінгу" у онлайн-спільнотах

Розділ: 

Ключові слова та терміни: 

Галузь: 

Анонімністю та легкістю, з якою можна віртуально поспілкуватися з людиною з будь-якої точки світу, користуються не лише комп'ютерні хакери, але й терористичні організації, люди, які займаються виготовленням порнопродукції, наркоторговці.

Критерії для ідентифікації користувачів в Інтернет-комунікаціях

Розділ: 

Ключові слова та терміни: 

Галузь: 

Результати наших досліджень гендерних відмінностей в мові користувачів Веб-форумів представлені в Таблиці. Також, ми обчислити ймовірність появи кожної сформованої нами гендерних категорій стилю мови у дискусіях досліджуваних Веб-форумів.

Критерії для ідентифікації користувачів в Інтернет-комунікаціях

Графічні засоби вираження емоцій – графічні усмішки

Розділ: 

Ключові слова та терміни: 

Галузь: 

Основними графічними засобами вираження емоцій є графічні усмішки (смайлики). Смайлик — це письмове вираження емоцій у текстових повідомленнях символами ASCII-графіки. Часто у Веб-спільнотах варіанти текстових усмішок автоматично перетворюються на графічні.Широкої популярності у форумах, чатах досягли графічні усмішки через зручність вставлення у текст, зрозумілість, можливість вираження та уточнення закладених в повідомленні відправника емоцій текстом або графічним значком.Використання графічних і текстових усмішок користувачами у діалогах проаналізовано у цьому дослідженні.

Дослідження соціолекту підлітків

Розділ: 

Ключові слова та терміни: 

Галузь: 

Соціолект підлітків формується під впливом соціокультурних факторів (кіно- та шоу-бізнесу, ЗМІ, новітніх технологій соціальної комунікації, музичної субкультури, сленгу афроамериканців тощо) на базі соціально-психологічної спільності дітей у підлітковому віці (протиставлення себе дорослим, домінування однолітків у колі співрозмовників, надмірна емоційність, підвищена агресивність тощо) та швидко реагує на різні зміни соціального характеру.З сучасного українського молодіжного жаргону можна навести приклади таких синонімічних рядів: торба – гаплик – хана – труба – глина – слива – ландиш (

Жаргонізми-найменування вчителів

Розділ: 

Ключові слова та терміни: 

Галузь: 

Більшість найменувань, які використовують школярі для своїх вчителів, призначені для конкретних осіб. І закономірно, що ці найменування стають актуальними всім школярам загалом.
Ці зазначені лексеми цілком відповідають поняттю жаргонізмів - вони експресивні, знижено-фамільярні, використовуються лише у внутрішньому спілкуванні між школярами.

Критерії для ідентифікації стилю спілкування чоловіків в онлайн сервісах соціальних комунікацій

Розділ: 

Ключові слова та терміни: 

Галузь: 

Критерії для ідентифікації стилю інтернет-спілкування чоловіків в онлайн сервісах соціальних комунікацій (визначені на основі інформаційного наповнення Веб-форуму)

На рівні речень :

Розкриття особистої інформації в Інтернеті

Розділ: 

Ключові слова та терміни: 

Галузь: 

У цьому статистичному дослідженні розкриття особистої інформації в Інтернеті проаналізовано персональну інформацію, яку вказали користувачі у своїх аккаунтах. А саме: нікнейм, повне ім'я, вік, дата народження, місце проживання, освіта та контактна інформація (адреса електронної пошти, посилання на інші особисті веб-сторінки).
Ми проаналізували дані аккаунтів користувачів чотирьох Веб-спільнот ("Львів. Форум Рідного Міста", "Тернопільський Форум", "Родинний форум “Малеча", "ROCK.LVIV.UA: Форум").

Критерії для ідентифікації стилю спілкування жінок в онлайн сервісах соціальних комунікацій

Розділ: 

Ключові слова та терміни: 

Галузь: 

Гендерні відмінності були також розглянуті у дискусіях між користувачами Мережі. Дослідження стилів мови в онлайні показало, що характеристики стилів мови чоловіків і жінок в Інтернет-спілкуванні з порівнянні з реальною розмовою суттєво не змінюються.
Проаналізувавши інформаційне наповнення “Львів. Форум Рідного Міста” сформовано перелік базових ознак стилю написання повідомлень представниками жіночої статі.

На рівні речень:

Сторінки

Підписатися на RSS - віртуальна комунікація