стаття

5 порад щодо написання статті, коли немає натхнення

1)Визначте тему (будь-яку) для статті і почніть писати! Власне, цю пораду можна було б розбити на дві (визначення теми і старт письма), але для мене принципово, щоб цей „механізм” працював у зв’язці. 2)Визначили тему – почали писати. Навіть якщо спершу у вас немає конкретних ідей, які будуть висвітлені у статті – апетит приходить під час їжі. Частенько, людина навіть не уявляє, на які чудеса спроможний її розум, якщо правильно його „підгодувати”. Дайте своїй думці можливість „зачепитися” за цікаву тему, і далі вона понесе вас сама.

Нед, 11/12/2016

Вісник НУ "Львівська політехніка" серії "Інформаційні системи та мережі" за профілем комп’ютерної та математичної лінгвістики

Галузь: 

Кафедра інформаційних систем та мереж Національного університету "Львівська політехніка", запрошуючи до співпраці науковців, викладачів, аспірантів та студентів, оголошує прийом матеріалів до чергового випуску наукового Вісника Національного університету "Львівська політехніка" серії "Інформаційні системи та мережі" за профілем комп’ютерної та математичної лінґвістики (строк подання матеріалів до 1 березня 2010р.).

За інформацією звертайтесь до координатора проекту, асистента кафедри ІСМ Шестакевич Тетяни Валеріївни, Visnyk.ICM@gmail.com

Відгуки на автореферати, рецензії на статті

Науковець, що хоче отримати відгук або статтю, декларує своє бажання окремою гілкою на форумі у розділі "Наукові публікації - анотації, електронні версії", вказавши як ключове слово у полі "термін" - "відгук" або "рецензія" та вибравши галузь знань згідно рубрикатора ВАК України.

Forums: 

Keywords: 

Підписатися на RSS - стаття