інформа

Тренінг "Побудова інформаційного поля проекту – бізнесу – особистості. Сучасні технології комунікацій"

Галузь: 

Успіх особистості бізнесу вимірюється грошима і впливовістю. У всіх випадках визначальним фактором є інформація. Як правильно розпоряджатися своїми комунікаціями, як контролювати інформаційні потоки проектів, як вимірювати їх ефективність? Відповіді й практичні навички дозволять учасникам свідомо працювати з інформацією. Розуміння цифрових технологій підвищить ефективність спілкування учасників тренінгу.

Тренер -
Елліна Володимирівна Шнурко́-Табако́ва — громадський діяч, український підприємець. Видавець більше десятка журналів і газет в області інформаційних технологій , телекомунікацій, промисловості, ландшафтного дизайну та архітектури, фахівець з міжнародного видавництва і журналістики.
Голова правління Асоціації підприємств інформаційних технологій України (з 25 липня 2011 р. до сьогодні). Член правління Інтернет асоціації України. Голова комітету ІнАУ з питань захисту свободи слова та прав людини (з 2000 року до сьогодні). Голова ревізійної комісії Української Асоціації видавців періодичної преси. Голова І

Місце проведення : НТУУ «Київський політехнічний інститут» ,
м. Київ, пр.-т Перемоги, 37, корп.1, енергокрило, оф.40, ауд.4.

Підписатися на RSS - інформа