дистанційне навчання

У Львові відбудеться Форум дистанційного навчання

Галузь: 

У Львові 5 листопада у Будинку Вчених (вул. Листопадового Чину, 6) проходитиме Форум дистанційного навчання (E-Learning Forum), повідомляє прес-служба Львівської міської ради. Науковців, викладачів, менеджерів та розробників запрошують взяти участь у дискусіях, засіданнях та інших заходах Форуму, представити свої проекти, дослідження, напрацювання та поділитися досвідом у сфері дистанційного навчання. На форумі буде представлено 20 доповідей, як від представників сфери освіти, так і менеджерів компаній. Під час форуму працюватиме виставка, на якій компанії, які працюють у сфері дистанційного навчання зможуть представити свої продукти і послуги.

E-Learning Forum Форум Дистанційного Навчання

Галузь: 

E-Learning Forum 2009 ставить на меті надати імпульс розвитку дистанційного навчання в Україні, - на різних рівнях, у різних сферах. Форум залучатиме і представлятиме те найкраще, що створено, розроблено, впроваджено, досліджено в Україні або потенційно здатне допомогти у розвитку дистанційного навчання. Учасники Форуму отримують та створять нові знання, налагодять контакти, у т.ч. для спільних проектів, встановлять ділові контакти з фахівцями з інших країн.

Особливостями Форуму є:

Організаційно-педагогічні умови реалізації дистанційного навчання у післядипломній освіті

Галузь: 

Запрошуємо Вас до участі у роботі науково-практичної Інтернет-конференції
«ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ РЕАЛІЗАЦІЇ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ У ПІСЛЯДИПЛОМНІЙ ОСВІТІ»,яка відбудеться 24-27 листопада 2008 року
на сайті Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників.

До участі у Інтернет-конференції запрошуються наукові працівники, керівники та представники органів управління освітою, учителі, викладачі, керівники та працівники навчальних закладів, методисти районних (міських) методкабінетів.

Планується робота за такими напрямками:

  • Дистанційне підвищення кваліфікації педагогів;
  • Інформаційно-освітнє середовище навчального закладу;
  • Інноваційні технології навчання;
  • Використання інформаційних та комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі;
  • Готовність педагогів до використання ІКТ у своїй професійній діяльності.

Матеріали будуть розміщені на сайті інституту та видані у збірнику за результатами роботи конференції. Подані статті та тези будуть обговорені у форумі. За результатами обговорення планується проведення чату.

Підписатися на RSS - дистанційне навчання