біохімія

VIІ ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «БІОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ – 2016»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі VIІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «БІОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ – 2016» для молодих учених і студентів, яка відбудеться 10–11 БЕРЕЗНЯ 2016 РОКУ (заочна форма участі) на базі природничого факультету та факультету фізичного виховання і спорту Житомирського державного університету імені Івана Франка.

Напрями роботи конференції
-генетика та селекція рослин;
-імунулогія;
-клінічна медицина;
-біотехнологія
-біохімія та молекулярна біологія.

Чтв, 17/12/2015

VI Міжнародна науково-технічна конференція «Актуальні питання теоретичної та прикладної біофізики, фізики та хімії» (БФФХ-2010)

Галузь: 

Приглашаем Вас принять участие в VI Международной научно-технической конференции «Актуальные вопросы теоретической и прикладной биофизики, физики и химии. БФФХ – 2010», которая состоится в Севастопольском национальном техническом университете с 26 по 30 апреля 2010 г.
[b]
Тематичні напрямки конференції: [/b]
[list] [*] Загальні питання теоретичної та прикладної фізики.
[*] Біофізика і біофізична медицина.
[*] Фундаментальні і прикладні проблеми сучасної хімії.
[*] Комп'ютерно-дидактичні технології у викладанні природничих дисциплін. [/List]

Последний день подачи заявки: [b]25 марта 2010 г.[/b]

[b]Организаторы:[/b] Севастопольский национальный технический университет, Институт физиологии им. А.А. Богомольца НАН Украины, Институт прикладной физики НАН Украины, Украинское биофизическое общество, Харьковский национальный университет им. В.Н. Каразина, Московский государственный университет технологий и управления, Иркутский государственный технический университет, Беркбек колледж Лондонского университета, Автономный университет г. Пуэбла, Университет Аддис-Абебы

4-а Всеукраїнська конференція студентів аспірантів і молодих вчених «Хімічні проблеми сьогодення»

Галузь: 

[b] Шановні колеги! [/b]

Запрошуємо взяти участь у роботі Четвертої Всеукраїнської конференції студентів аспірантів і молодих вчених «Хімічні проблеми сьогодення».

Конференція відбудеться на хімічному факультеті Донецького національного університету з 16 по 18 березня 2010 року.

Програма конференції включає усні (10 хв.) І стендові доповіді за напрямами: хімія неорганічних сполук; аналітичні методи в хімії; кінетика і каталіз; моделювання в хімії; хімія органічних сполук; хімічна технологія; хімія ВМС і матеріали; біохімія; сучасна хімічна освіта

Рабочие языки конференции – украинский, русский.

Заявки на участие и доклад регистрируются в режиме on-line на веб-сайте конференции www.donnu.edu.ua/chempage/sci/conferences до 15 февраля 2010 г.
Дополнительную информацию можно получить в оргкомитете конференции по тел.: +38(098) 312-72-69, +38(050) 759-53-23; по Е-mail: chemconf@dongu.donetsk.ua; или на указанном веб-сайте конференции.

Будем рады видеть Вас среди участников конференции!
С уважением,
Организационный комитет

[b]Последний день подачи заявки:[/b] 15 февраля 2010 г.

IV Міжнародна конференція молодих вчених "Біорізноманіття. Екологія. Адаптація. Еволюція"

Галузь: 

16-19 вересня 2009 року на базі біологічного факультету Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова відбудеться IV Міжнародна наукова конференція студентів, аспірантів та молодих вчених “Біорізноманіття. Екологія. Адаптація. Еволюція.”, присвячена 180-річчю з дня народження видатного фізіолога І.М. Сєченова.

Робота конференції планується за такими напрямками:

- Ботаніка та мікологія.
- Тваринний світ наземних екосистем.
- Тваринний світ водних екосистем.
- Фізіологія та біохімія людини та тварин.

Матеріали конференції будуть опубліковані у вигляді збірки тез доповідей до початку роботи конференції. Тези приймаються виключно англійською мовою. Робочі мови конференції: українська, російська, англійська. Окрім секційних доповідей, планується робота постерної сесія. Кількість секційних та постерних доповідей обмежена!

Для участі в конференції потрібно до 01.06.2009 р. зареєструватися та надіслати електронний варіант тез доповідей за адресою biodiversity2009@onu.edu.ua. Тези приймаються виключно англійською мовою.

Web-сторінка: http://www.nauka-online.org/content/iv-mizhnarodna-konferentsiya-molodykh-vchenykh-bioriznomanittya-

Наукова конференція молодих учених «Актуальні проблеми біохімії та біотехнології – 2009»

Галузь: 

Вельмишановні колеги!

Дирекція Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України спільно з Радою молодих учених (РМУ) планують 15-16 травня 2009 року провести наукову конференцію молодих учених "Актуальні проблеми біохімії та біотехнології – 2009".

В рамках конференції планується провести конкурс робіт молодих науковців, які працюють у галузі фундаментальної та прикладної біохімії, а також біотехнології. Переможці конкурсу (1–3 місця) будуть нагороджені преміями. Доповідачі, які не посіли призового місця, але продемонстрували високий науковий рівень, будуть також відзначені.
Умови участі в конкурсі

1. Вік конкурсантів – до 35 років включно.
2. На конкурс не можуть бути представлені роботи, які раніше брали участь в цьому конкурсі або подібних конкурсах в Україні, але можуть бути представлені оригінальні власні дослідження, що раніше частково були опубліковані в наукових журналах.
3. Для участі у конкурсі необхідно українською, російською чи англійською мовами заповнити реєстраційну картку (card.doc) та надіслати електронною поштою разом з тезами доповіді на адресу rmv@biochem.kiev.ua. Правила оформлення тез доповіді представлено у файлі (tezi.doc).

Підписатися на RSS - біохімія