Звички успішних людей

Розділ: 

Ключові слова та терміни: 

Уінстон Черчилль казав, що: "Успіх - це здатність йти від невдачі до невдачі без втрати ентузіазму." Більшість людей, які хочуть бути успішними думають, що успіх буває випадковим, але це не так.

Життя режисера Стівена Спілберга - це історія, яка доводить, що успіх не є випадковим. На початку своєї кар'єри найкасовіший режисер в історії кінематографа і людина, яку пізніше людство офіційно визнало кращим режисером ХХ-го століття, просто не міг вступити до звичайної кіношколи, куди рвався аж два рази. Але обидва рази не потрапив з резюме в якому було написано, що він «занадто бездарний»!

І таких історій незліченна кількість. Як же вони досягли цього?

1. Вони наполегливо працюють

Наполеглива праця і постійні зусилля є невід'ємною частиною будь-якого успіху.
Але дуже часто люди забувають про це. Люди, що домоглися успіху, в один голос стверджують, що тільки наполегливою працею можна досягти успіху в чому-небудь. Не варто вірити сучасним маркетологам, різним рекламам, які акцентують увагу на тому, що за допомогою якого-небудь продукту або товару, ви зможете в одну мить перетворити ваше життя, домогтися успіху. Не існує такого чарівного методу.
У наш час все частіше і частіше люди забувають про наполегливу працю, як про найважливішу складову успіху. Більшість намагаються знайти «легкі шляхи», щоб просто відмовитися від виконання трудомісткої роботи.

2. Вони планують свій день

Вранці добре займатися плануванням усього дня. Потрібно записати свої цілі на день і програму мінімум того, що треба зробити.

3. Вони мають чіткі цілі

Основа бізнесу - зрозумілі, чіткі цілі. І коли лінь складати стратегічний бізнес-план, але вести справи все ж потрібно, цілком можливо, що допоможе цікавий нижче наведений матеріал. Так, лише три відсотки дорослих людей орієнтуються на чіткі, викладені у письмовій формі цілі. Ці люди досягають в п'ять, десять разів більшого, ніж рівні їм або навіть перевершують їх за освітою і здібностями, які, однак, ніколи не витрачають часу на чіткий виклад на папері того, до чого вони в кінцевому рахунку прагнуть.

Таким чином, основне правило: записуйте свої цілі на папері і встановлюйте конкретні дати, коли вони мають бути досягнутими.

4. Вони не бояться ризикувати

Величі і успіху досягають ті, хто готовий піти на ризик і самостійно прийняти рішення. Як говорив Мрінал Кумар: "Щоб стати великим, доводиться ризикувати."

Навіщо ризикувати?

Успішні люди будуть ризикувати заради успіху, ніж приховувати свої наміри і амбіції. Вони готові на провал. Вони не проти цього, тому що вони знають, що це принесе їм досвід, навiть, якщо їхня спроба обернеться повним провалом.

5. Вони багато читають

Навіть зараз твої вороги жадібно гортають книги.

Не кожна людина, яка багато читає є лідером. Але кожен лідер є читачем. Ви не зможете досягти своїх цілей, якщо не виділите час для саморозвитку. Успішні люди читають і розширюють свій кругозір через цю звичку. Вони також знають про важливість набуття знань через вивчення досвіду інших.

6. Вони роблять те, вiд чого отримують задоволення

Вони подорожують, вони спілкуються, вони співають, вони танцюють, вони плачуть, вони сміються, вони займаються благочинністю, вони читають, вони роблять те, від чого вони отримують задоволення і не важливо, приносить це гроші чи ні.