Всеукраїнська (заочна) науково-практична конференція "Актуальні проблеми підготовки майбутніх учителів початкової школи в умовах гуманізації вищої освіти" 2014

Розділ: 

Галузь: 

Місце події: 

Ключові слова та терміни: 

Міністерство освіти і науки України, Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія, Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова, Кам’янець-Подільський національний університет ім. Івана Огієнка та Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича запрошують взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції "Актуальні проблеми підготовки майбутніх учителів початкової школи в умовах гуманізації вищої освіти", що відбудеться у місті Хмельницьку 26 лютого 2014 року.

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі конференції за такими напрямами:

  • Підготовка майбутнього вчителя початкової школи в умовах гуманізації навчально-виховного процесу.
  • Фахова підготовка майбутніх учителів початкової школи.
  • Професійна підготовка вчителя початкових класів до впровадження інноваційних технологій у навчально-виховному процесі.
  • Самовиховання, самоосвіта та самореалізація майбутнього педагога в умовах гуманізації навчально-виховного процесу у ВНЗ.

Дедлайн: 31.01.2014

Робочі мови: українська, російська

Конференція проводиться у заочній формі з виданням збірника матеріалів конференції у традиційній друкованій формі та з розсилкою авторських примірників за поштовими адресами авторів. Авторські матеріали не розміщуються в мережі Інтернет. Для заочної участі у конференції матеріали можна пересилати на електронну адресу організаційного комітету.

Адреса
Украина, 29013, м. Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля, 139.
Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія.
Кафедра педагогіки та психології, ауд. 104. Поляновській Ользі Романівні.

Контактні особи: Чайковська Альона Павлівна (тел. 0974794613), Поляновська Ольга Романівна (тел. 0967473945), Чернюк Світлана Володимирівна (тел. 0936914445)

E-mail: astoria13.86@gmail.com, Polyanovska_olga@ukr.net

ДолученняРозмір
PDF icon pidgotovka_mayb_uchiteliv_konf.pdf194.32 КБ