У Львові відбудеться Форум дистанційного навчання

Розділ: 

Галузь: 

Місце події: 

Ключові слова та терміни: 

У Львові 5 листопада у Будинку Вчених (вул. Листопадового Чину, 6) проходитиме Форум дистанційного навчання (E-Learning Forum), повідомляє прес-служба Львівської міської ради. Науковців, викладачів, менеджерів та розробників запрошують взяти участь у дискусіях, засіданнях та інших заходах Форуму, представити свої проекти, дослідження, напрацювання та поділитися досвідом у сфері дистанційного навчання. На форумі буде представлено 20 доповідей, як від представників сфери освіти, так і менеджерів компаній. Під час форуму працюватиме виставка, на якій компанії, які працюють у сфері дистанційного навчання зможуть представити свої продукти і послуги.

E-Learning Forum ставить на меті стимулювати розвиток дистанційного навчання в Україні - у вищих навчальних закладах, школах, компаніях, державних органах та неурядових організаціях. На форумі будуть представлені найкращі розробки і дослідження зроблені в Україні, у сфері дистанційного навчання. Учасники форуму здобудуть нові знання, налагодять контакти для спільних проектів, встановлять ділові контакти з фахівцями з інших країн. Форум з дистанційного навчання вперше збиратиме як представників системи освіти і науки, так і представників компаній, зокрема фахівців з методичного, програмного та проектного забезпечення. Також форум передбачає залучення учасників з інших країн, зокрема з Польщі.

Організаторами форуму є ППВ мережі знань та Smart Conference. Форум проходить в рамках проекту "Регіони знань" за фінансової підтримки програми "Схід-Схід: партнерство без кордонів" Інституту відкритого суспільства Міжнародного фонду "Відродження", а також за підтримки Міністерства освіти та науки України та Державного агентства з інновацій та інвестицій.

Коментарі