Сучасна проблематика корпоративного управління в Україні

Розділ: 

Місце події: 

Ключові слова та терміни: 

Тематики: Корпоративне управління
Форма проведення: конференція
Місто: Хевіз, Угорщина

Вже традиційно одразу після Новорічних свят Міжнародний інститут бізнесу запрошує власників та топ-менеджерів українських компаній на тренінговий курс "Корпоративний директор" до угорського курорту Хевіз, де створені усі умови для ефективного навчання та гідного відновлення.

Цей захід отримав визнання серед клієнтів, багато з яких не тільки висловили задоволення змістом програми та умовами її проведення, а й зазначили необхідність проведення регулярних щорічних зустрічей корпоративних директорів.

З огляду на ці побажання, МІБ цього разу не тільки суттєво оновив програму тренінгу, а й запрошує на Першу конференцію корпоративних директорів "Сучасна проблематика корпоративного управління в Україні". Сподіваємося, що цей захід стане теж традиційним, що дасть змогу регулярно отримувати важливу інформацію, обмінюватися накопиченим досвідом, набувати нових корисних контактів.

Конференція триватиме два дні, її програма розділена на чотири дискусійні блоки для обговорення питань сучасного стану й основних проблем корпоративного управління в Україні й за кордоном; взаємовідносин держави, як акціонера, з іншими акціонерами та стейкхолдерами; корпоративного управління в публічних компаніях; сучасної української практики роботи Наглядових рад; побудови ефективного захисту від корпоративного шантажу та корпоративних захоплень. Особливу увагу передбачається приділити питанням вдосконалення корпоративного законодавства, впливу інвестиційного клімату на розвиток системи корпоративного управління в країні, взаємодії менеджерів компанії, акціонерів та інвесторів.

Розклад заходів дозволяє взяти участь, у кожному з них. Участь в обох заходах дозволяє суттєво заощадити кошти.

Запрошуємо взяти участь у січневих заходах МІБ для корпоративних директорів, в якості учасників, доповідачів, партнерів, спонсорів.

Попередні програми тренінгу та конференції наведено нижче.

З питань участі звертайтесь до Інни Науменко - тел. (044) 228-87-59 (прямий), 456-37-00 (вн. 132), e-mail: cg@iib.com.ua, web-site: www.iib.com.ua/cg

З питань партнерства, спонсорства, виступу на конференції звертайтесь, будь ласка, до Оксани Журавльової – тел. 456-37-00 (вн. 131), моб. (067) 716-98-89, e-mail: Oksana.Zhuravlova@iib.com.ua .

Місце проведення – готель "Європа Фіт"**** superior, м. Хевіз, Угорщина - новий лікувально-оздоровчий готель, що розміщений в самому центрі всесвітньо відомого термального курорту Хевіз та в 400 метрах від термального озера, придатного для купання цілий рік. Готель пропонує велику кількість послуг – існує можливість відновити здоров’я, покращити свою фізичну форму, активно відпочити. З детальною інформацією про готель російською мовою Ви можете ознайомитися на сайті - www.europafit.hu

(!) Вартість участі у конференції – 14 800 грн. (в т.ч. ПДВ), що включає:

- оплату участі в конференції, вартість роздаткових матеріалів;

- проживання в готелі (4 ночі);

- трьохразове харчування, перерви на каву, банкети;

- авіапереліт "Київ-Будапешт-Київ"

- трансфер "аеропорт Будапешту – готель – аеропорт Будапешту"

- візову підтримку;

- страховку;

- екскурсійну програму (м. Відень).
****************************************************************************************
Перший день (21 cічня):

Переліт в м. Будапешт, трансфер в м. Хевіз, заїзд та поселення учасників, вирішення організаційних питань, ознайомча екскурсія по місту та готелю

Другий день (22 січня):

Відкриття конференції

Блок 1. Побудова ефективних взаємовідносин держави, як акціонера, з іншими акціонерами та стейкхолдерами.

Перерва на обід

Блок 2. Проблематика корпоративного управління в публічних компаніях

Товариська вечеря на честь відкриття Конференції

Третій день (23 січня):

Блок 3. Ефективна Наглядова рада: нове корпоративне законодавство та сучасна українська практика

Перерва на обід

Блок 4. Побудова ефективного захисту від корпоративного шантажу та корпоративних захоплень

Банкет на честь закриття Конференції

Четвертий день (24 січня):

Екскурсія в м. Відень

П’ятий день (25 січня):

Від’їзд учасників, трансфер в аеропорт, переліт в м. Київ