Спеціалізована виставка "Освіта та кар’єра - Навчальні курси різних напрямів" та "Підручник - 2009"

Розділ: 

Галузь: 

Місце події: 

Ключові слова та терміни: 

Виставки відбудуться на початку нового навчального року, в перших числах вересня, коли людина, яка зацікавлена почати або продовжити своє навчання, шукає інформацію про таку можливість.

Вищі навчальні заклади Києва матимуть нагоду презентувати набутий досвід у підготовці фахівців з метою залучення випускників середніх шкіл 2010 року до опанування пропонованих спеціальностей, представити факультети довузівської підготовки та свої можливості щодо надання другої вищої освіти.

На курсах іноземних мов та комп’ютерних курсах заняття починаються у жовтні місяці. Саме тому виставка дає можливість наглядно показати майбутнім студентам переваги набуття знань саме у вас, а представникам курсів безпосередньо поспілкуватися з майбутніми слухачами.

Комп’ютерні фірми матимуть змогу представити на виставці найбільш сучасні розробки комп’ютерної техніки та запропонувати їх потенційним покупцям, укласти угоди на придбання такої техніки.

Виcтавка "Підручник – 2009" представить на огляд широкого загалу відвідувачів, представників бібліотек середніх шкіл та вищих навчальних закладів нові видання підручників та навчальної літератури, навчальних посібників, дитячої літератури, дитячих періодичних видань, розвиваючих ігор, СД для навчання, комп’ютерної літератури безпосередньо від видавництв.

На виставку буде запрошено великий загал студентів та школярів Києва, батьки старшокласників та вчителі шкіл, ПТУ, технікумів. Для цього передбачається друк та розповсюдження по Києву 30 000 запрошень на виставку.

Інформація про виставку буде розповсюджуватись у ВНЗ та школах, в банках, державних та комерційних організаціях, підприємствах та фірмах міста.
Рекламна кампанія виставки передбачає також розміщення реклами на телебаченні, на радіо, у метрополітені та у друкованих ЗМІ.

Тематичні розділи виставки "Навчальні курси різних напрямів":

- Підготовчі відділення та підготовчі курси ВНЗ.
- Комп’ютерні курси та комп’ютер для кар’єри.
- Курси іноземних мов.
- Курси бухгалтерів.
- Курси перукарів, візажистів та манікюру.
- Розвиваючі курси – курси швидкого читання , ораторського мистецтва.
- Друга вища освіта та курси підвищення кваліфікації.
- Освіта за кордоном.
- Працевлаштування молоді.

Тематичні розділи виставки "Підручник - 2009":

- Посібники для навчання.
- Підручники та навчальна література.
- Книги для дітей.
- Розвиваючі ігри.
- СД для навчання.
- Комп’ютерна література.

Адреса: Україна, м. Київ, вул. Червоноармійська, 57/3, Київський планетарій
Телефони: (044) 287-37-43, 237-85-43
Web-сторінка: http://osvitainfo.com.ua/russian/advance/products/osvita