Розкрутка сайтів

Розділ: 

Ключові слова та терміни: 

Розкрутка сайтів, може значно вплинути на рейтинг вашого сайту, збільшити кількість хостів, а відповідно кількість унікальних відвідувачів. Для того, що б розкрутити сайт, слід застосовувати багато хитрощів! Є навіть такі хитрощі, які дозволяють за 1 годину набрати більше 200 хостів, і навіть більше.

По-перше варто гнатися не за хостами, а за унікальністю вашого сайту, за унікальним контентом, а хости самі підтягнуться. Часто буває так, що людина, яка шукає в пошуковику-якусь гру або фільм, знаходить за запитами потрібний сайт, переходить на нього, і додає цей сайт у вибрані, тобто стає унікальним відвідувачем, що додасть сайту рейтинг.

Але варто зауважити, що такий користувач заходить на сайт за потрібною йому інформацією, відповідно слід забезпечити сайт такою інформацією, а це означає, що сайт треба заповнити різноманітною інформацією, яка буде відповідати будь-яким запитам, на будь-який смак і колір.

Також можна зіграти на новинках, це як в магазині, вийшла нова гра, фільм, або ін, нехай цей файл буде у вас на сайті, таким чином, ви моментально зловите хвилю популярності, а також масу унікальних відвідувачів.

А якщо ви будете постійно додавати новинки швидше за всіх, то ви будете завжди на гребені хвилі, а це забезпечить вам постійно високий рейтинг, відповідно стабільно високий дохід.

Так що це вірний спосіб добре заробити, причому дозволений, без жодних темних схем і махінацій. Також слід зазначити, що на перших парах, а саме в перші 2-3 місяці роботи сайту, ні в якому разі не забивайте його рекламою, навіть якщо у вас сайт на безкоштовному хостингу, на яких присутня реклама за надання сервера, заплатите і приберіть на *** цю рекламу, тому що реклама сайтов моментально вб’є ваш сайт.

А от якщо ви поставите рекламу через 2-4 місяці роботи сайту, коли вже наберете відвідувачів, то це не сильно вплине на ваш сайт, тому що сайт вже набере обертів і буде працювати у штатному режимі.