Наукова конференція молодих учених «Актуальні проблеми біохімії та біотехнології – 2009»

Розділ: 

Галузь: 

Місце події: 

Ключові слова та терміни: 

Вельмишановні колеги!

Дирекція Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України спільно з Радою молодих учених (РМУ) планують 15-16 травня 2009 року провести наукову конференцію молодих учених "Актуальні проблеми біохімії та біотехнології – 2009".

В рамках конференції планується провести конкурс робіт молодих науковців, які працюють у галузі фундаментальної та прикладної біохімії, а також біотехнології. Переможці конкурсу (1–3 місця) будуть нагороджені преміями. Доповідачі, які не посіли призового місця, але продемонстрували високий науковий рівень, будуть також відзначені.
Умови участі в конкурсі

1. Вік конкурсантів – до 35 років включно.
2. На конкурс не можуть бути представлені роботи, які раніше брали участь в цьому конкурсі або подібних конкурсах в Україні, але можуть бути представлені оригінальні власні дослідження, що раніше частково були опубліковані в наукових журналах.
3. Для участі у конкурсі необхідно українською, російською чи англійською мовами заповнити реєстраційну картку (card.doc) та надіслати електронною поштою разом з тезами доповіді на адресу rmv@biochem.kiev.ua. Правила оформлення тез доповіді представлено у файлі (tezi.doc).
4. Тези доповідей учасників конференції будуть опубліковані в Українському біохімічному журналі та розміщені на сайті нашого Інституту.
5. У випадку відсутності доступу до ресурсів Інтернет необхідно надіслати поштою на адресу РМУ (к.б.н. Людмилі Коваль, Рада молодих учених, Інститут біохімії НАН України, вул. Леонтовича 9, м. Київ 01030, Україна) тези доповіді на 1 сторінку в форматі Microsoft Word і реєстраційну картку з відомостями про доповідача (прізвище, ім'я, по-батькові; рік народження; місце навчання або роботи, поштова адреса місця навчання або роботи; посада, науковий ступінь (якщо є); контактний телефон, факс, e-mail; тема доповіді, УДК тези доповіді).
6. Заповнену реєстраційну форму та тези доповіді необхідно надіслати до РМУ не пізніше 20 квітня 2009 року.
7. Радою молодих учених буде проведений попередній відбір конкурсантів на підставі рецензування тез. Учасники конференції до 10 травня 2009 року будуть проінформовані про точну дату і деталі проведення конференції-конкурсу.

З подальшою інформацією про хід підготовки до конференції можна буде ознайомитися насайті нашого Інституту www.biochemistry.org.ua у розділі Рада молодих учених.

Якщо у Вас виникнуть питання чи пропозиції, звертайтесь, будь ласка, до Голови Ради молодих учених – Людмили Коваль (тел.: 234-33-54; e-mail: lkoval@biochem.kiev.ua) або секретаря Ради – Даші Корольової (тел.: 235-51-72; e-mail: d.korolova@gmail.com).

З побажаннями доброго співробітництва,
Голова Ради молодих учених
канд. біол. наук Л.М. Коваль