Міжнародна наукова конференція «МІСТО-ЯК-ТЕКСТ: ЛІТЕРАТУРНІ ПРОЕКЦІЇ»

Розділ: 

Галузь: 

Місце події: 

Ключові слова та терміни: 

10-11 вересня 2009 року на базі Інституту філології Бердянського державного педагогічного університету відбудеться Міжнародна наукова конференція «МІСТО-ЯК-ТЕКСТ: ЛІТЕРАТУРНІ ПРОЕКЦІЇ».

До участі запрошуються доктори і кандидати наук, викладачі навчальних закладів, аспіранти, магістранти, студенти.
Орієнтовні питання, запропоновані для обговорення учасникам конференції:

* «Міський текст» у вимірах теорії та історії літератури.
* Образ міста: міф – історія – фантазія.
* Прочитання локальних текстів: київського, львівського, римського, лондонського, паризького, московського, петербурзького та ін.
* Опозиції «місто / село», «столиця / провінція» в літературі.
* Репрезентація міських топосів у художніх творах (будинок, вулиця, храм, парк, ринок, цвинтар тощо).
* Урбаністичний спосіб життя: соціально-психологічний вимір у літературі.

Робочі мови конференції: українська, білоруська, російська, польська, болгарська, англійська.

Планується проведення круглого столу за темою конференції. Під час роботи конференції буде організовано презентацію найновіших наукових і навчально-методичних видань з філології. Про бажання взяти участь у презентації авторів просимо повідомити завчасно.

Для участі в конференції необхідно подати заявку (зразок додається) до 30 червня 2009 року (звичайною або електронною поштою на адресу binfil(at)mail.ru, вказати в темі листа «Заявка на конференцію» та прізвище). дискета з текстом, роздрукований текст доповіді у 2 екземплярах будуть збиратися під час роботи конференції, або їх можна надсилати до початку конференції. Матеріали конференції будуть видані протягом року в міжвузівському збірнику «Актуальні проблеми слов’янської філології: Лінгвістика і літературознавство», який включено до переліку наукових видань за дозволом
ВАК України (Бюлетень ВАКу. – 2000. – №2. – С.74). Редколегія залишає за собою право відбору й редагування статей.
Контакти

Адреса: 71100, Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4, Інститут філології Бердянського державного педагогічного університету, кафедра української та зарубіжної літератури.

Телефони:

(06153) 7-07-53 – кафедра української та зарубіжної літератури; 7-09-29 – директорат Інституту філології, Макарук Тетяна Миколаївна – редакційний відділ; (06153) 3-46-21 (д.), 8-097-517-19-23 (моб.) – Філоненко Софія Олегівна.

Е-mail: binfil(at)mail.ru (для С.О.Філоненко або для Т.М. Макарук).

ДолученняРозмір
Microsoft Office document icon misto.doc60.5 КБ