І Міжнародна конференція молодих вчених "Економіка та менеджмент 2010"

Розділ: 

Галузь: 

Місце події: 

Запрошуємо взяти участь у I Міжнародній науковій конференції молодих вчених "Економіка та менеджмент 2010"!

Цього року конференція проходитиме в межах ІІ Міжнародного молодіжного фестивалю науки "Litteris Et Artibus". До участі у EM-2010 запрошуємо авторів оригінальних (не опублікованих раніше) доповідей, які описують результати досліджень в галузі економіки та менеджменту. Під час пленарних засідань відбудуться цільові доповіді запрошених провідних вчених. Матеріали доповідей, розглянуті та прийняті програмним комітетом, будуть видані у збірнику матеріалів та розміщені на сайті конференції.

EM-2010 проходитиме у Національному університеті "Львівська політехніка" - одному з найбільших та найстаршому технічному університеті України. Заснований у 1844 році, наш університет поєднує більш як півторастолітній досвід та найновіші тенденції в галузі освіти та науки. У 2009 році Львівська політехніка отримала статус самоврядного дослідницького національного вишу.

НАПРЯМКИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ
включають, але не обмежуються наступними:
1. Маркетинг і логістика
2. Менеджмент і міжнародне підприємництво
3. Менеджмент організацій
4. Облік та аналіз
5. Фінанси
6. Теоретична та прикладна економіка
7. Економіка підприємcтв та інвестицій

Цього року ми сподіваємось прийняти до участі у конференції велику кількість талановитих робіт та провести не одну гостру дискусію! Чекаємо на зустріч у Львові!