І Канадські наукові читання

Галузь: 

Місце події: 

Ключові слова та терміни: 

Шановні викладачі та студенти!
Запрошуємо Вас взяти участь у І Канадських наукових читаннях, які відбудуться 20 — 21 лютого 2013 року у Національному університеті «Острозька академія».

Основі напрямки роботи:

 • Особливості канадського варіанту англійської мови.
 • Функціонування французької мови у Канаді.
 • Система освіти у Канаді.
 • Політична система Канади.
 • Особливості економічного розвитку у Канаді.
 • Канадська літературна спадщина.
 • Українська діаспора у Канаді.
 • Гендерні дослідження у Канаді.
 • Політика мультикультуралізму у Канаді.

  Робочі мови: українська, англійська

  Форма участі: доповідь (до 10 хвилин) без публікації

  Заявки на участь у читаннях та коротку анотацію доповіді слід надіслати одним файлом на електронну адресу kset82@gmail.com із зазначенням прізвища автора та примітки «Заявка на Канадські читання» у темі листа. Заявку та анотацію слід надсилати українською та англійською мовами до 15 лютого 2013 року.

  У рамках читань планується проведення конкурсу студентських наукових робіт, за результатами якого буде відзначено студентів, які займуть перші місця. Роботи на конкурс необхідно надіслати на електронну адресу kset82@gmail.com не пізніше 10 лютого 2013 року, зазначивши у темі електронного листа прізвище автора та примітку «на конкурс Канадські читання». Кращі наукові роботи рекомендуватимуться до розміщення на науковому блозі НаУОА.

  Вимоги до конкурсних робіт: Тексти статей повинні відповідати вимогам ДАК України, містити анотацію із зазначенням ключових слів українською, російською та англійською мовами, список літератури та посилання на нього.

  Параметри сторінки: верхнє, нижнє, праве поля — по 2 см; ліве поле — 3 см; шрифт Times New Roman, 14-й кегль, міжрядковий інтервал — 1,5. Мінімальна кількість сторінок для статті — 8, максимальна — 12.

  Участь у читаннях — безкоштовна. Учасники Канадських наукових читань отримають сертифікати . За додатковою інформацією звертайтеся за електронною адресою kset82@gmail.com.

  Заявка на участь у Канадських наукових читаннях:

  1. Прізвище, ім’я, по-батькові:
  2. Навчальний заклад:
  3. Факультет:
  4. Спеціалізація:
  5. Курс:
  6. Адреса:
  7. Тел.:
  8. E-mail:
  9. Необхідне технічне забезпечення:
  10. Тема доповіді:
  11. Анотація (5 — 10 речень основних тез доповіді):