IV Щорічні судові дебати з цивільного права та процесу

Розділ: 

Галузь: 

Місце події: 

Ключові слова та терміни: 

12-13 березня 2011 року в стінах Національного університету «Києво-Могилянська академія» пройдуть IV Щорічні судові дебати з цивільного права та процесу України. Організатором заходу є Студентське наукове товариство правників НаУКМА «Scholaris».

Судові дебати з цивільного права та процесу України – це щорічні змагання між командами вищих навчальних закладів України. Вони проходять на зразок всесвітньо відомих moot courts, які покликані відтворити специфіку проведення справжніх судових засідань. Тобто перед студентами стоять ті ж завдання, які чекають на юристів в їхній практичній діяльності: підготовка процесуальних документів, виголошення судових промов, участь у судовому процесі тощо.

Оцінюють змагання суддівські колегії, що складаються з професійних юристів-практиків із провідних юридичних фірм.

Судові дебати традиційно складаються із письмового та усного турів. Для того, щоб отримати право брати участь в усному турі Дебатів, необхідно:
• Не пізніше 6 лютого 2011 р. надіслати заявку про участь на адресу електронної скриньки організаторів та до 11 лютого 2011 р. включно сплатити організаційний внесок;
• До 27 лютого 2011 р. включно надіслати на адресу електронної скриньки організаторів викладені письмово позовну заяву та заперечення проти позову.

Всю необхідну інформацію Ви можете отримати кількома способами:
1. Відвідати web-сайт Дебатів: http://debaty.wordpress.com/;
2. Надіслати запитання на електронну скриньку організаторів:
debaty.kma@gmail.com;
3. Зв’язатись із організаторами Дебатів:
Каріна Лютенко (097) 762-88-79; karina.liutenko@gmail.com (керівник проекту);
Броніслав Тоцький (063) 617-89-00; bronislaw.totsky@gmail.com (голова СНТ).