IV Міжнародна Конференція Молодих Вчених „Біорізноманіття. Екологія. Адаптація. Еволюція.”

Розділ: 

Галузь: 

Місце події: 

Ключові слова та терміни: 

М. ОДЕСА, 16-19 ВЕРЕСНЯ 2009 РОКУ

Запрошуємо Вас взяти участь у IV Міжнародній науковій конференції студентів, аспірантів та молодих вчених “Біорізноманіття. Екологія. Адаптація. Еволюція.”, присвяченій 180-річчю з дня народження видатного фізіолога І.М. Сєченова. Конференція буде проводитись на базі біологічного факультету Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова 16-19 вересня 2009 року.

До складу оргкомітету входять фахівці з різних галузей біологічної науки з України, Білорусі, Росії, Польщі, Узбекистану та Південно-Африканської Республіки.

На конференції планується розглянути та обговорити актуальні питання та проблеми сучасної ботаніки, зоології, гідробіології, мікології, фізіології, генетики, біохімії та екології.

Робота конференції планується за такими напрямками:

* Ботаніка та мікологія:
o систематика та флористика судинних рослин;
o альгологія, бріологія, мікологія та ліхенологія;
o проблеми екології та адаптації рослин та грибів.
* Тваринний світ наземних екосистем:
o фауна;
o екологія;
o охорона та раціональне використання.
* Тваринний світ водних екосистем:
o фауна;
o екологія;
o охорона та раціональне використання.
* Фізіологія та біохімія людини та тварин.

Матеріали конференції будуть опубліковані у вигляді збірки тез доповідей до початку роботи конференції. Тези приймаються виключно англійською мовою. Робочі мови конференції: українська, російська, англійська. Окрім секційних доповідей, планується робота постерної сесія. Кількість секційних та постерних доповідей обмежена!
Реєстрація та подача тез

Для участі в конференції потрібно до 01.06.2009 р. зареєструватися та надіслати електронний варіант тез доповідей за адресою biodiversity2009@onu.edu.ua Тези приймаються виключно англійською мовою.