IT-рішення для конкурентноздатних МСП 2007, 4-5 жовтня 2007, м. Львів

Розділ: 

2-й коопераційний та навчальний захід у східноєвропейському контексті "IT-рішення для конкурентноздатних МСП 2007" покликаний сприяти кооперації промислових підприємств Центральної та Східної Європи (ЦСЄ), асоціацій МСП, представників кластерів, ІТ-провайдерів, дослідників, які вивчають передові ІТ-рішення, та консультантів, які надають послуги малим та середнім підприємствам. Цей захід має на меті створення ефективного середовища для обміну досвідом, навчання на основі успішного досвіду, сприяння зародженню партнерств, насамперед міжгалузевих. Цьогорічна зустріч, в основному, зосереджена на промислових МСП.

Захід організований Львівською Торгово-Промисловою Палатою у рамках дослідницького проекту Е4, фінансованого ЄС. Проект Е4 (http://www.lcci.com.ua/E4/) пов'язанй із розробкою ІТ платформи для спільної розробки нових продуктів промисловими підприємствами (насамперед з ЦСЄ). У проекті Е4 беруть участь 12 дослідницьких інститутів, компаній та організацій. Координатор проекту – НДІ Фіат (Італія).

Головними доповідачами є Адам Туровец з консалтінгової фірми ІТТІ (Польща), яка бере активну участь у дослідницьких проектах та комерціалізації результатів досліджень у сфері ІТ, та Дусан Бузан, керівник автопромислового кластеру у Словенії, який було визнано найкращим в країнах ЄС у 2006.

Запрошуємо до участі промислові підприємства, компанії-розробники ІТ рішень, консультантів, дослідницькі організації та представників об'єднань підприємств.
Переваги участі:

  • Можливість представити власні проблемні питання, досвід впровадження ІТ рішень, розробки чи послуги
  • Ознайомитись із ІТ рішеннями чи досвідом впровадження ІТ рішень в інших східноєвропейських країнах
  • Дізнатись про формати співпраці з дослідницькими організаціями
  • Отримати інформацію про ІТ стратегію виробничих кластерів та об'єднань в інших країнах ЦСЄ

Формат заходу передбачає 2 доповіді та роботу у групах (максимальний час для встановлення контактів). Робоча мова заходу – англійська. Участь платна. Участь вимагає попередньої реєстрації – організатори намагаються забезпечити баланс між учасниками з різних секторів та країн.

Сторінка: http://www.lcci.com.ua/E4/About_seminar_2007_ua.htm
Контакт: Ігор Гурняк, тел: +38 (032) 298-05-05, +38 (0322) 76-46-11, e-mail: hurnjak@cci.com.ua