III МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА СТУДЕНТСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ «ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ПРОФЕСІЙНО СПРЯМОВАНОЇ ІНШОМОВНОЇ ОСВІТИ В МУЛЬТИКУЛЬТУРНОМУ ПРОСТОРІ»

Розділ: 

Дата події: 

Середа, 8 Березень, 2017

Місце події: 

Мета конференції – надати можливість співпраці вітчизняним та іноземним студентам, які вивчають англійську чи інші іноземні мови за академічним і професійним спрямуванням, з метою отримання новихзнань, комунікації, обміну ідеями, досвідупрофесійного й міжкультурного спілкування. Конференція є гарною можливістю для молоді зав’язати нові зв’язки, які б допомогли їм в особистому і професійному розвитку.
Цього року наша міждисциплінарна конференція звертає особливу увагу на навчальні та дослідницькі інтереси і потреби студентів, які вивчають англійську й іншу іноземну мову як мову міжнародного спілкування. Очікується, що учасники конференції демонструватимуть володіння цією мовою, представляючи результати своїх навчальних і дослідницьких пошуків та обговорюючи існуючі виклики у різноманітних професійних і наукових сферах. Мова може також йти про взаємодію змісту вивчення іноземної мови (наприклад, тем та предметів обговорення) з окремими спеціальними дисциплінами, що вивчаються у ВНЗ, професійними інтересами та видами діяльності. У полі особливої уваги на конференції знаходиться культурологічний аспект використання професійно орієнтованого володіння іноземною мовою.
До участі в конференції запрошуються студенти молодших і старших курсів, аспіранти. Участь у конференції може бути очною і заочною. Можливе використання Skypeзв’язку