ІІ Міжнародна конференція молодих вчених "Енергетика та системи керування 2010"

Галузь: 

Місце події: 

Запрошуємо взяти участь у II Міжнародній науковій конференції молодих вчених "Енергетика та системи керування 2010"!

Цього року конференція проходитиме в межах ІІ Міжнародного молодіжного фестивалю науки "Litteris Et Artibus". До участі у EPECS-2010 запрошуємо авторів оригінальних (не опублікованих раніше) доповідей, які описують результати досліджень в галузі енергетики, електромеханіки, автоматизованих систем керування та інших галузей. Під час пленарних засідань відбудуться цільові доповіді запрошених провідних вчених. Матеріали доповідей, розглянуті та прийняті програмним комітетом, будуть видані у збірнику матеріалів та розміщені на сайті конференції.

EPECS-2010 проходитиме в місті Львові, у Національному університеті "Львівська політехніка" - одному з найбільших та найстаршому технічному університеті України. Заснований у 1844 році, наш університет поєднує більш як півторастолітній досвід та найновіші тенденції в галузі освіти та науки. У 2009 році Львівська політехніка отримала статус самоврядного дослідницького національного вишу.

НАПРЯМКИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ
включають, але не обмежуються наступними:
1. Електротехніка та електротехнології
2. Електромеханіка
3. Автоматизовані системи керування та комп’ютерно інтегровані технології
4. Теплоенергетика
5. Охорона праці та безпека життєдіяльності

Цього року ми сподіваємось прийняти до участі у конференції велику кількість талановитих робіт та провести не одну гостру дискусію! Чекаємо на зустріч у Львові!